Mata gra "Schodki" acapella z fanami na Schodkach ("Młody Matczak" Listening Party)

Mata znów pojawił się dziś niespodziewanie na schodkach - tym razem podpłynął łódką, by rozkręcić listening party albumu "Młody Matczak", który został odtworzony/zagrany od początku do końca. Na finał raper odśpiewał ze zgromadzonym tłumem "Schodki" acapella, po czym popłynął na próbę przed jutrzejszym koncertem na Lotnisku Bemowo.

Mata gra "Schodki" acapella z fanami na Schodkach ("Młody Matczak" Listening Party)

polski rap gówno
meek mill - expensive pain, wayne i rich the kid - trust fund babies, oliver francis - oli fm. te płyty wyszły wczoraj, a wy o tym łaku piszecie, wstyd
polski rap gówno
wczoraj też wyszła płyta majkela - no future. warta przesłuchania jak ktoś nie trawi fejków i łaków typu żabson, malik śmietana i inne hemingeje
90'S
Polskie rap gówienko wreszcie naucz się pisać nie Malik Śmietana tylko Montana, hemingeje to widoczne jesteś gejem że tak piszesz poprawna nazwa to Taco Hemingway, wymieniasz same nowości z mainstreamu to ja ci dodam coś z undergroundu którego defacto nie słuchasz z tego co ja obserwuje Guy Grams – War Medals, Hus Kingpin – The Firm, Rob Sonic – Latrinalia, The Fix – This Is War, Kool Keith – Total Orgasm 6, Curly Castro – Little Robert Hutton, Chumzilla & Scorcese – Sons Of Andre: Dungeon Of Doom, Illa Ghee – Vocabulary Hercules, Ea$y Money & Melks – The Dream Is Free, a co do Majkela i jego albumu No Future to jest dobra wiadomość u na pewno jest warta przesłuchania.
90'S
A po drugie dzieciaczku codziennie wychodzą premiery muzyczne i ja osobiście nie znam człowieka który to wszystko ogarnia tzn wszystkie płyty przesłuchuje na co dzień nowe wiesz ile tego jest tego nie da się ogarnąć zawsze można coś z tego wygrzebać ale w większości to komercyjna papka ale ja zawsze mam to szczęście że wygrzebuje z tego GÓWNA Muzycznego same perełki dla mnie ale nie będę tutaj o gustach swoich pisał bo o nich się nie pisze.
ODB RIP
teksty tego typa są bardziej zenujące niz ekipy, to niewiarygodne, szkoda słow

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>