Duet Geebee & FRAME21 dołącza do akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

Piąta odsłona akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to chill rapowe, wpadające w ucho “Ty” autorstwa duetu Geebee & FRAME21. Za rap i warstwę tekstową odpowiada pochodzący ze Szczecina, 23-letni Geebee. "Gdy usłyszałem ten bit, od razu wiedziałem, o czym chcę napisać" - opowiada. "Muzykę zacząłem robić ponad 2 lata temu, wcześniej przez kilka lat grałem na perkusji. Hip-hop kręcił mnie jednak od zawsze. W końcu nauczyłem się obsługi programów, kupiłem swój pierwszy mikrofon i zacząłem nagrywać" - dodaje Geebee.

Newschoolowe brzmienie numeru to z kolei efekt pracy producenta, drugiej ½ duetu, FRAME21. "Tworząc nie mam jednego właściwego sposobu - jeśli coś brzmi dobrze, to po prostu jest to dobre" - wyjaśnia. "Produkując “Ty” nie kierowałem się modą bądź tym, co dzieje się aktualnie w mainstreamie. Robię to, co mi się podoba, co nie oznacza, że nie decyduję się na kompromisy, które często dają zaskakujące efekty" - uzupełnia.

Nagranie i miks utworu to efekt pracy Jacka Gawłowskiego dla JG Master Lab. Za obraz do singla ponownie odpowiedzialny jest Łukasz Balcerzak. Klip już teraz obejrzeć można na kanale YouTube Asfalt Records, z kolei utwór “Ty” - do odsłuchania we wszystkich serwisach streamingowych.

Kto jest NEXT?
Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. – "Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty" - opowiada Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.

Geebee & FRAME21 - Ty (Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>