Nas, Eminem i EPMD "EPMD 2" - mamy wspólny numer legend!

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-08-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Dziś ukazuje się najnowszy album Nasa pt "King's Disease II" - nie brakuje na nim legendarnych momentów. Gościnnie pojawiła się królowa Ms. Lauryn Hill, a także Eminem, który spotkał się z Nasem na mikrofonie po raz pierwszy w karierze!"EPMD 2" to numer inspirowany kultowym kolektywem EPMD, a jego twórcy Erick Sermon i PMD pojawili się gościnnie w kawałku obok Nasa i Eminema. Brzmi to mocno klasycznie i soczyście, więc fani starej szkoły powinni być więcej niż zadowoleni. Natomiast kooperacja Nasa z Lauryn znów przynosi refleksyjny, nastrojowy vibe, niczym klasyczne "If I ruled the world" tej dwójki. Odsłuch obu numerów poniżej.

Rakim
Mi osobiście te 2 płyty Nasa Kings Disease nie podlazła. Eminem to żadna legenda. Co innego Nasir.
1234-EPMD
No jak Eminem nie jest legendą to nie wiem kto jest. Facet bił wszelkie rekordy, znany na całym świecie, podnosił poprzeczkę od lat, był inspiracją dla milionów dzieciaków, dostawał propsy od Rakima, KRS-One'a, Big Daddy Kane i inni.
NiKo
Chlop pijany chyba, Eminem na propsie od wielu, legenda sama w sobie! ;)
Anonim
Dla niego to pewnie jakiś klaun pokroju 69 albo innego lil kmiota
yyyy
Dokładnie
wTF
luz, mozesz nie lubic eminema. Z tym ze wiesz, na free rozjebal wszystkich, lacznie z rah digga. Flow ma na dluzsza mete meczace, ale ma kilka lub kilkanascie kawalkow ktore rozpierdalaja. osobiscie wole starsze kawalki, ale kilka nowych tez sie znajdzie. Role Model znasz ?
Killaman
Pewnie miał na mysli swoja legende...kizo xD
Pytanie
A czemu nikt nie napomnie o tym, jak ten pseudo ulicznik nasłał prawników bo odpowiedzi na diss? Eminem nigdy nie będzie legendą.
Jacek
Nie będzie bo jakiś no name z internetu ze wsi pod pizdzichowem tak powiedział koniec kropka. Nie ośmieszaj się
90'S
ludzie co wy z tym tematem że Em jest legendą dla innych jest legendą dla innych nie , kurwa kwestia gustu ja tam osobiście lubię Eminema jak i Nasa nowego albumu Nasa nie słuchał jeszcze oprócz tych dwóch kawałków które według mnie są naprawdę OK mieć na jednym kawałku EPMD dla mnie pełny zaszczyt jak dla fana starej szkoły rapu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>