Skepta zapowiada płytę producencką z samymi kobiecymi gościnkami

Jak się okazuje, odwieszenie mikrofonu na kołek miało swój cel. Skepta planuje skupić się na innym aspekcie muzyki, którym zajmował się zanim zaczął rapować, czyli na produkcji. Brytyjski MC zdradził, że planuje materiał producencki, na którym pojawią się jedynie artystki."'All In' były ostatnimi numerami, które mogłem wypuścić. Nie mam już żadnej niewypuszczonej muzyki i dobrze czuję się z tym, że opróżniłem swoje archiwum. Jak wszyscy wiecie, w głebi serca jestem producentem i mam ogromną ilość nowych pomysłów, które chcę wypróbować wraz z innymi artystami." - pisze Skepta. - "Zdecydowanie chcę stworzyć producencki album, do którego dograją się same kobiety. Dużo świetnych artystek, raperek i wokalistek. Stworzę płytę złożoną z 13 numerów. Pełną klasyków."

Po tym, szef Boy Better Know poprosił fanów o wskazanie ulubionych artystek. Wśród udostępnionych ksywek znajdziemy takie raperki i wokalistki jak Little Simz, SZA czy Kali Uchis.

W miniony piątek Skepta wydał ostatnie rapowane wydawnictwo - EP-kę "All In" z gościnkami m.in. J Balvina i Kid Cudiego.

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>