Łona skanduje "J**ać PIS" na Pol'and'Rock Festivalu - oświadczenie rapera

Wczoraj do Sieci trafił filmik, na którym Łona w trakcie koncertu na Pol'and'rock zaprasza publiczność do wspólnego wznoszenia antyrządowych okrzyków. Rykoszetem sytuacja ta trafiła w organizatorów, a Jurek Owsiak wspominał, że dzwonił do niego wojewoda apelując, by artyści ani publiczność nie wykrzykiwali takich haseł. W związku z tym raper postanowił odnieść się do całej sprawy."Oświadczenie Łony:
Po pierwsze - duet Łona i Webber nie dostał 900 tys. zł od min. Glińskiego. Ani nawet 1 zł. To był żart. I doprawdy trudno uwierzyć, że ktoś wziął na poważnie moje bajdurzenie o tym rzekomym grancie, przy okazji którego mówiłem np. o tym, że znamy się z ministrem jeszcze z czasów hip-hopowych jamów w latach '90.      
Druga rzecz to wypadki na czwartkowym koncercie: przyznaję, że forma tych pokrzykiwań była mało wyrafinowana — nie jestem dumny z miotania ze sceny wulgaryzmów tego rodzaju i wszystkie uwagi dotyczące języka przyjmuję z pokorą. Ale już emocja, która za tym stoi jest zupełnie szczera i wynika z autentycznego gniewu. Gniewu człowieka, który ma dość słuchania o tym, że geje i lesbijki nie są równi normalnym ludziom; dość dewastowania wymiaru sprawiedliwości i podsycania chaosu prawnego; dość rozwalenia publicznych mediów; dość brutalnego rozpędzanie pokojowych protestów; wreszcie dość tej niespotykanej arogancji i pychy, których twarzą stali się Krystyna Pawłowicz i Stanisław Piotrowicz (choć nie jestem może akurat w dogodnej pozycji do pouczania innych w sprawie dobrych obyczajów).
Z dużą przykrością obserwuję natomiast, jak cała ta sytuacja uderza w moich Bogu ducha winnych przyjaciół z zespołu, w Jurka Owsiaka czy w jeden z najfajniejszych festiwali jakie znam - Pol'and'Rock Festival. Używanie mojego zachowania do ataku na Woodstock czy WOŚP jest chwytem poniżej pasa — okrzyki wznosiłem ja i to ja za nie odpowiadam." - czytamy na fanpage'u duetu Łona & Webber.

Poniżej video, które wywołało burzę.

***

denis
kolejny skurwysyn który poucza innych, rzygać się chce na te parówy. Nienawidze pisu, ale jeszcz ebardziej nienawidze chamstwa.
12
+1
polski rap gówno
paradoksalnie sam wyszedłeś na większego chama
Anonim
ake 500 bierzesz
Calvin90
i dobrze Rap zawsze mówi prawdę
Drilla X
Hahaha, dobre. "Too many rappers wanna be gangsters, too many gangsters wanna be rappers. Bunch of actors, take me to your master".
Cehu
Łona od zawsze ceniłem Ciebie, cenię i będę cenił. I to nie dlatego że jesteś przeciw temu pseudo rządowi, tylko dlatego że cenie Cię za autentyczność, przekaz i to że nie boisz się to wszystko nieść, mimo tego, albo dzięki temu.
s.
Szacun Łona. Nie wiem o co ta afera, jebać :)!!
Anonim
Dobrze zrobił i tyle, a niektórzy chcą mu krzywą aferę kręcić.
anon
Kednak troche zalosne, znizac sie do poziomu ameb krzyczacyc bezmyslnie jebac pis, jak stado krów. Po Adamie nigdy bym sie tego nie spodziewał, ale jak jendka nie bez kozery okresla sie lewakiem, no i wyszlo, przykre. A pis jebac, jak i caly rzad..
552
pfff populisci
Wola
8 gwiazdek do tych parów!
immortal tech
ok, rap zawsze stal przeciwko wladzy ale stal takze w opozycji do przeroznych dziwactw, wiec nie rozumiem po co doczepiac do HH jakies tęczowe ideologie
Jessie
***** ***
Jebać PO PiS SLD
za PO było hujowo, za SLD też to samo, za pis też nie jest dobrze ale wolę PiS niż te skurwynostwo PO czy SLD kurwy złodziejskie a zresztą wszystkie kurwy polityczne są takie same a co do samego Łony od zawsze wielki szacunek
wTF
te malolat ile Ty masz lat ? koper sciales z pod nosa ? co to za roznica co za partia ? tym bardziej w Polsce, ktore jest kolonia, wez to wreszcze skumaj, albo zacznij czytac. to sa kurwiszony nie politycy, 97% nie interesuje Polska. zadanie domowe - jeden. siadaj
X
WTF mam tyle lat że kiedy ty rodziles się to ja podstawową szkołę kończył koperek możesz sobie ściąć spod jaj
Cebulion8881
Dobrze moiwl Jebac pis

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>