Freddie Gibbs zdradza tytuł nowej płyty i opowiada o jej szczegółach

Freddie Gibbs ma na swoim koncie zeszłoroczne, nominowane do Grammy "Alfredo" nagrane wspólnie z The Alchemistem. Raper w wywiadzie do Complexu zdradził pełen tytuł nowej płyty i opowiedział, czego możemy się po niej spodziewać."'SSS' to tytuł mojej nowej płyty. 'Soul Sold Separately', świeże g*wno. Będzie to najprawdopodobniej najlepszy album jaki kiedykolwiek zrobiłem. Myślę, że nawet przed 'Pinatą' puszczałem same klasyczne albumy, więc nie mam zamiaru przestać tego robić." - mówi. - "'Pinata' klasyk, 'Bandana' to klasyk, 'Alfredo' też klasyk. 'SSS' będzie nim tak samo. Sam sobie podniosłem poprzeczkę. Będzie więcej featuringów, będzie bardziej hitowo. Na 'Alfredo' po prostu rapowałem, nie napisałem tam żadnego refrenu. Pokazywałem innym, że nie potrafią rapować lepiej ode mnie."

Wcześniej raper opowiadał, że na krążku pojawi się grono różnych producentów m.in. Madlib, The Alchemist, Metro Boomin, Pharrell Williams, Hit-Boy czy Mike WiLL Made-It.

Wywiad dla Complexu znajdziecie tutaj, natomiast poniżej przypominamy naszą rozmowę z Freddim po jego koncercie na Hip-Hop Kempie w 2019 roku.

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>