Dawid Obserwator i Intruz dissują Sentino

video
dodano: 2021-04-12 23:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Do sieci trafił wspólny diss Dawida Obserwatora i Intruza na Sentino - "Burdel Berlin". W numerze raperzy nawiązują do niewypełnionego kontraktu Sentino ze Step Records czy sławnego filmiku z udziałem rapera, na którym wołał policję.

Intruz już wcześniej wraz z TPS-em dissował Sentino w utworze "Headshot", natomiast Dawid Obserwator został wywołany przez byłego członka GM2L w jednym ze swoich filmików, w którym obrażał twórców związanych ze Step Records.

Co ciekawe parę godzin przed opublikowaniem dissu  Sentino zapowiedział, że kończy swoją karierę w Polsce. Raper wystawił na sprzedaż swoje ostatnie zwrotki nagrane po polsku.

"Jeśli chcecie mnie supportować, kupujcie płyty i kupcie ostatnie zwrotki. Po płycie „Fenix”, która wyjdzie tylko fizycznie, kończy się moja przygoda z Polską. Nie ukrywam, że poza przykrością nie doświadczyłem wiele emocji. Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać dalej i uszanujecie moją decyzję. Ubrania Sicarios i wytwórnia będą dalej powiązane z Polską, bo będziemy wydawali młodych artystów, lecz dla mnie czas iść dalej. Śmierć Dawidkom wieśniakom i wyzyskiwaczom pomawiaczom." - pisał Sentino na swoim Instagramie.

Poniżej załączamy wspomniany diss.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>