Erick the Architect z Flatbush Zombies zaskakuje solowym EP "Future Proof" - odsłuch i teledyski

Wracając do warszawskiego koncertu Flatbush Zombies pod koniec 2018 roku, pamiętam szaloną sceniczną energię brooklyńskiego tria i rozentuzjazmowaną publikę, ale też solowy fragment Ericka the Architecta, wyróżniający się spokojnym soulowym klimatem i emocjonalnym wokalem. Tamta chwila była dla mnie jasnym sygnałem - oho, tego gościa warto obserwować! Jak się okazuje, intuicja mnie nie zawiodła, a w styczniu MC, wokalista, multi-instrumentalista i producent zaatakował solową EPką "Future Proof", budującą na energii podobnej do tej, która zachwyciła mnie na żywo.

Inspirowane wydarzeniami roku 2020 "Future Proof" to porcja emocjonalnego, soulfulowego, melodyjnego grania oraz przepełnionych refleksjami i introspekcją tekstów. Na przestrzeni 5 utworów reprezentanta kolektywu Beast Coast wspierają m.in. brytyjski fenomen Loyle Carner czy wokalista Col3trane. W rozwinięciu odsłuch oraz dwa teledyski promujące wydawnictwo - przepiękne, kojące "Let It Go" oraz flirtujące z r&b "Die 4 U".

Anonim
Jakoś umknęło mi te ep a flatbush lubię, będzie sprawdzone. Pamiętam jak BetterOffDEAD pobrane z datpiff było na rotacji w kółko kilka lat temu. Dobre albumy klepią ale moim zdaniem ten mixtape klimatem miażdży wszystko co do tej pory nagrali.
93 to najlepszy rok w rapie
My mamy w Polsce Dawida Obserwatora czy innych trzyliterowych kasztanów a tu proszę - nawet w Szatanach Zjednoczonych jest Eryk Architekt. Jak się o tym dowiedzą te wszystkie ćwierćmózgi z blokowisk to zaraz będziemy mieli zalew nowych ksywek - Sebastian Inżynier czy Oskar Proktolog.
Anonim
To coś podobnego jak z fanami twojego pokroju usłyszysz jakiegoś gniota z US nie wiesz o czym jest ale się bitujesz do tego bo fajnie brzmi taka sama sytuacja
wolszakiewiczkarol
super materiał
Lil sqqa
Zbyt mało takich artykułów

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>