Lil Baby: "Nie robię muzyki dla sławy"

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-01-27 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Raper wypromowany przez Young Thuga ma za sobą bardzo udany rok. Portal HipHopDX przyznał mu tytuł rapera roku, a oprócz tego reprezentant Atlanty otrzymał dwie nominacje do Grammy. Mimo to, Lil Baby przyznaje w wywiadzie dla magazynu NME, że woli zachować chłodną głowę i nie robi tego wszystkiego dla sławy.

"Otrzymuje teraz maksimum uwagi. Dla mnie w muzyce nigdy nie chodziło o sławę, a o prawdziwe życie. Nie jestem popularny jakoś długo, więc nie jestem tak pochłonięty popularnością. Nie mogę powiedzieć, czy jej potrzebuje czy nie, ponieważ wiem, że jest nieodłącznym dodatkiem do bycia raperem." - mówi Lil Baby. Potem raper zdradził jak się czuje z dwoma nominacjami do Grammy. - "Nie mogę powiedzieć, że mnie to nie obchodzi, bo obchodzi, ale takie wieści nie sprawiają, że skaczę z radości. Staram się, żeby sodówa nie uderzyła mi do głowy, żebym nie stracił swojego celu. Przyjmuję takie wieści do siebie, ale nie pozwalam im mnie pochłonąć."

Lil Baby przyznawał już wcześniej, że nigdy nie chciał być raperem, ale jest to dużo lepsza perspektywa niż życie na ulicy.

Poniżej przypominamy numer "The Bigger Picture", który otrzymał wspomniane dwie nominacje do Grammy.

Tagi: 

polski rap gówno
świetny raper, jeden z najlepszych obecnie młodych artystów. dobrze, że thugger go wypromował
Polski rap lepszy niż lean rap
Lil baby? Do nle choppa nie ma podjazdu a reszta tych lean raperów może się przecpac na amen co najwyżej
X
słaby kurwa jest jak ten cały thugger, jak nie chciał zostać raperem i pierdoli że to jest lepsze niż życie na ulicy to ci piszę znam lepszych kurwa prawdziwych Gangsta niż ciebie cipko.
M.
polski rap gówno wiem że trap to twój ulubiony klimat, ale to jest moje osobiste zdanie na temat tego newsa, nie miej obrazy ok uszanuj to że nie każdy słucha tego co ty napisałem co myślę na ten temat a ogólnie pytałem się niedawno ileż ty słuchasz rapu ile lat od kiedy.
Anonim
Trochę zabawne jest jak chłop z topki raperów w danym momencie mówi że nie robi muzy dla siana tym samym kasując gurbe pliki za featy :)
polski rap gówno
nie robi muzy dla sławy, bo dla hajsu to wiadomo, że tak.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>