Playboi Carti zapowiada Kid Cudiego jako gościa swojej nowej płyty

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2020-12-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W Stanach, Playboi Carti to dla jednych innowator, a dla drugich kompletny wack. Jedno jest pewne. Raper elektryzuje odbiorców, a premiera jego długo zapowiadanego krążka "Whole Lotta Red" byla już przekładana tyle razy, że fani zaczynają powątpiewać, czy kiedykolwiek ten album trafi na ich słuchawki. Mimo to, członek AWGE ponownie podgrzewa atmosferę, zapowiadając, że na płycie pojawi się Kid Cudi, który dopiero co wydał trzecią część klasycznego "Man On The Moon".

Playboi Carti poinformował o tym fakcie na swoim Instagramie, gdzie wstawił wspólne zdjęcie z Cudderem, propsując przy tym jego nowy album.

Kiedy otrzymamy "Whole Lotta Red"? Wiele przecieków mówi, że jeszcze w tym miesiącu, na co zresztą raper niebezpośrednio nakierowywał swoich fanów wypowiedziami oraz postami na Instagramie. Taką teorię rozpowszechniał również DJ Akademiks, wskazując Święta Bożego Narodzenia jako datę premiery. Inna ciekawą informacją dotyczącą wydawnictwa jest objęcie funkcji producenta wykonawczego albumu przez Kanye Westa.

Dotąd płytę promuję tylko jeden singiel, "@MEH", wydany w kwietniu tego roku.

Anonim
Jakieś przecieki były że rzekomo Eminem też chce coś w święta wypuścić, pozamiatane będzie jak wyjdzie i to i to. Em będzie bardziej reprezentował starą szkołę a Carti nową, jako że nie jestem cofnięty w rozwoju czekam i na to i na to. A w pl niech sobie słuchają jakiś farmazonów antynaukowych od kali co mu do łba *******.
Real HH 90
Nie wiem co mam myśleć o tym gościu Playboi Carti czy jest innowatorem czy kompletnym wackiem nie mi to oceniać słuchałem przed chwilą kawałek z 2018 Lil Yachty feat. Playboi Carti - Get Dripped i wogle mi siadł po prostu zwykły sh#t nie moja baja a jeżeli chodzi o Kid Kudiego to jest ok lubię gościa od początku siadł mi na słuchawkach co nie mogę powiedzieć o Playboi Carti czy też o Lil Yachty.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>