Hirek Wrona dołącza do redakcji Popkillera!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-16 16:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Na koniec tego ciężkiego roku mamy dla Was wielkie ogłoszenie...Do popkillerowej redakcji dołącza prawdziwa legenda polskiego dziennikarstwa muzycznego.

Jeszcze w latach '80 grał rap w radiu, potem współtworzył pierwszą hip-hopową wytwórnię w Polsce ("B.E.A.T. Records") i organizował pierwszy duży festiwal rapowy w naszym kraju - Hip Hop Opole. Znany z radia, telewizji, a przede wszystkim od ponad 30 lat z niesłabnącą pasją walczący o popularyzację dobrej muzyki.
Na pokładzie Popkillera witamy Hirka Wronę!

Pomysłów na wspólne działania mamy wiele i gwarantujemy, że będzie się działo - na początek odpalamy premierowy odcinek formatu video, jakiego w polskim rapowym internecie jeszcze nie było. Jeszcze dziś na kanale PopkillerTV pierwszy epizod cotygodniowego Magazynu Popkillera, który poprowadzi właśnie Hirek!

To co? Niech wygra hip-hop jak mawiał Hirek Wrona!

Bielsko
W koncu cos o rapie bedzie!!!
polski rap gówno
może będzie więcej newsów o prawdziwym rapie typu young thug czy lil uzi vert a nie o hemingeju i cwelwagon
Real HH 90
Prawdziwy rap to Young Thug Lil Uzi Vert doprawdy to jest muzyka dla ciebie człowieku ale nie nazywaj tego rapem Proszę widać że prawdziwego rapu nie znasz a poslugujesz się nickiem polski rap gówno żałosne
15Rachel
ŻE CO KURWA?!
Real HH 90
Niech wygra hip-hop jak mawiał Hirek Wrona! Wielkie Brawa Panie Hirku niech Pan się trzyma jestem pana fanem od wielu lat słuchałem pana audycji w radio teraz będę mógł pana tu widzieć Gratuluje panu że dołączył do tego zacnego grona Popkiller życzę Panu dużo zdrowia szczęścia i powodzenia w dalszych działaniach życiowych. Wielkie Pozdro Dla wszystkich z Popkillera przesyła Real HH 90.
s.
No i zajebiscie!! wielkie 5
S.H
Dziękuję za nieśmiertelne czarne piątki w trójce. Pozdrawiam
Beb
O tak, to pan Hirek przez jego kultowe Czarne piątki nauczył mnie co to hip hop :) Jestem mega wdzięczny
Brawo Wy
Osz ty, propsy, nie może być inaczej!
Komisarz O'Harra
Może w końcu ten portal zostanie naprostowany na dziennikarskie tory, bo od już KILKU LAT poziom Popkillera wyjebał ryjem o bruk. Większość najciekawszych cykli tematycznych zawieszona (artysta tygodnia, Klasyk na weekend) recenzje NOWYCH PŁYT raz na pół roku, 90% nowych wpisów to już praktycznie same niusy informacyjne przekopiowane z innych portali, pracy dziennikarskiej tu nie widać za bardzo, widać za to, że mało komu chce się tu pracować na twórczością dziennikarską. Przykro mi to pisać, ale jak się cofnie do Popkillera lat 2012-2014, to czuć z tamtych materiałów prawdziwą zajawkę i dziennikarską pasję. Od odejścia Wardzińskiego, pikujecie non stop w dół.
baRRap
Pozytywny news, czekam na materiały.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>