Śliwa o płycie w Stepie, Szpaku, Paluchu, relacjach z Peją i ulubionym raperze

Śliwa przygotowuje się do wydania swojego solowego albumu, którego dystrybutorem będzie Step Records. Raper przed wypuszczeniem pierwszego singla (który miał swoją premierę wczoraj) zorganizował Q&A, w którym opowiedział o gościach z nadchodzącego albumu i jego klimacie, relacjach z Peją , czy ulubionych raperach ze Stanów.

Płyta "Surprisetrack Vol. 2" ukaże się w przyszłym roku, natomiast w grudniu ukaże się drugi singiel z krążka "Pukam Do Nieba Bram" z gościnnym udziałem ZBUKU i Kafara. Innymi gośćmi, których ujawnił Śliwa, będą Dedis oraz Ero. Po albumie możemy się spodziewać rozliczenia z przeszłością. Poznański raper zapowiedział sentymentalną podróż do 2012 roku.

Poza tym raper wskazał swoich idoli zza oceanu, do których zaliczył Biggiego, Tupaca, DMXa, Rakima, Eminema, Prodigy'ego, Scarface'a czy Nasa. Mimo to, Śliwa nadmienił, że wielu zapewne pominął i że nie jest w stanie wskazać ulubionego MC.

Co do Peji, Śliwa przyznał, że panowie nie mają żadnego kontaktu, natomiast jeśli chodzi o muzykę Szpaka, raper stwierdził, że to nie jego bajka.

Poniżej w galerii możecie zobaczyć m.in. co Śliwa sądzi o Lukasyno, jak wyglądają jego relacje z Paluchem, czy z kim raper mógłby nagrać płytę w duecie.

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>