Filipek i Oxon walczyli w garażu Winiego. Oxon mówi o wyniku

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-03 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zgodnie z zapowiedziami odbyła się walka w formie rap battle między Filipkiem, a Oxonem w dość wyjątkowym miejscu, garażu Winiego. Pojedynek nie był nigdzie transmitowany, wideo z niego ukaże się dopiero w poniedziałek, mamy natomiast dłuższy komentarz Oxona na ten temat.

"Wczoraj odbyła się moja bitwa z Filipkiem w garażu Winiego. Bardzo hip-hopowa akcja, dużo dobrych i celnych wersów z obu stron, czyli coś na co obaj liczyliśmy. Nie ma i nie było między nami złej krwi, więc myślę, że nikt nikomu nie zafundował końca kariery, co zresztą już wkrótce ocenicie sami - walka wlatuje na YouTube już w poniedziałek 

Co do wyniku walki - bitwa nie była sędziowana, więc rewelacje na temat zwycięstwa Filipa są subiektywną opinią jednego z widzów, która została podana opinii publicznej jako obiektywny fakt. Widzem tym był zresztą Kondzia, czyli hypeman Filipa, więc sytuacja jest dość zabawna, w kontekście tego że żaden werdykt nie zapadł, a obaj z Filipkiem stwierdziliśmy, że wczorajszego wieczoru nie było mocniejszego.

Równy poziom walki sprawi jednak, że bardzo ciekawie będzie czytało się komentarze, a Wy na pewno podzielicie się na dwa obozy. Stworzyliśmy dobre widowisko, do usłyszenia!" - pisze Oxon.

Filipek zdobył się jedynie na krótki kometarz, że walka była bardzo dobra i jest na co czekać oraz potwierdził, że jego hypeman zbyt subiektywnie odebrał wynik, co możemy wywnioskować z wpisu pt "Kondzia przestan wyniki batlow wypaczac!!!!!!!!".

Wczoraj odbyła się moja bitwa z Filipkiem w garażu Winiego. Bardzo hip-hopowa akcja, dużo dobrych i celnych wersów z obu...

Opublikowany przez Oxon Sobota, 3 października 2020

Tagi: 

Nas 31
Oxon to ten co spiepszył Black album Peji?To ten sam?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>