Dudek P56 o zdjęciu z Matą: "Stara szkoła, nowa szkoła - nie ma znaczenia..."

fot. Marcin Oliva Soto

Jednym ze zdjęć z gali Popkillery 2020, które skupiło najwięcej uwagi jest zdecydowanie wspólne foto z udziałem Dudka P56, INKG, Wujka Samo Zło, Maty i Marty z PrzekoTV - czyli hip-hopowego połączenia ponad podziałami. Co współtwórca Miejskiego Sortu i były członek RPK miał do powiedzenia o wspólnym zdjęciu z młodym reprezentantem SBM Label?

Mata o "Patointeligencji: "Szczerość jest podstawą hip-hopu" (Popkillery 2020)

"Stara szkoła, nowa szkoła nie ma znaczenia jeżeli jesteś normalnym człowiekiem" - napisał krótko, ale konkretnie Dudek wrzucając to zdjęcie na swój Instagram oraz FB, potwierdzając również słowa Safula o tym, że Popkillery to wydarzenie jednoczące całą scenę, gdzie nie obowiązują podziały. A my możemy tylko dodać, że niezmiernie cieszy nas, że gala staje się możliwością do spotkań i rozmów osób tworzących różne segmenty sceny oraz do wzajemnej integracji - w końcu największa siła hip-hopu tkwi w jego różnorodności!

Poniżej znajdziecie całą fotorelację zza kulis gali, ukazującą więcej niecodziennych spotkań reprezentantów polskiego rapu. [zdjęcia: Tomasz Karwiński (1-68), Dominik Czubak (69-95), Dagmara Szewczuk (96-97), Marcin Oliva Soto (98-108), Young Sandi (109-112)]

Sprawdź też: Popkillery 2020 - fotorelacja z gali i występów

PS. Zgodnie z wcześniejszym komunikatem pracujemy obecnie nad remontażem gali. Codziennie publikujemy Wam wybrane fragmenty Popkillerów 2020 (wszystko na tej playliście), by na koniec zaprezentować zapis całej ceremonii pozbawiony błędów i problemów technicznych.

Galeria

Rakim
Według mnie ma znaczenie.Stara szkoła robiła rap z pasją ,nowa dla hajsu pod publiczkę.A,że starsi raperzy dogrywają się do młodych i odwrotnie-to dlatego,żeby jeszcze coś uciułać grosza na stare lata.Bo jakoś nie widzę starszych raperów w pracy .Max 2 dni i "szefie nie daję rady".A żyć trzeba.Nie krytykuję,każdy podąża swoją drogą.Tylko po co kłamać,że jest inaczej???
Real HH 90
No i Kurwa Święta Racja według mnie też ma znaczenie Stara Szkoła robiła rap z pasją nowa dla hajsu i pod publiczkę i to mnie piekielnie wkurwia bardzo że taki Szpaku czy też inny temu podobnych baranów którzy uznają się za "raperów" nie są nimi Rakim Big Daddy Kane Das Efx Keith Murray Epmd to jest dla mnie rap.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>