Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym singlu!

video
dodano: 2020-07-04 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

To z pewnością jedna z najbardziej niespodziewanych kooperacji tego roku. Jeden z najlepszych i najbardziej cenionych wokalistów na polskiej scenie, wieloletni frontman Myslovitz Artur Rojek do swojego nowego singla zaprosił Taco Hemingwaya!

“A miało być jak we śnie” to trzeci singiel z albumu Artura Rojka zatytułowanego „Kundel”, który miał swoją premierę w marcu tego roku. W płytowej wersji nie było gościa - w singlowej pojawia się tu jednak właśnie Taco.

„W piosence pojawia się fragment krytykujący hip hop, ale nie oznacza to, że krytykuję ten gatunek generalnie. Mam swoich faworytów, i na świecie i w Polsce - hip hop nie jest mi obojętny i nigdy nie był. To nie przypadek, że w tej piosence pojawia się Taco Hemingway. Uważam go za jednego z najbardziej interesujących artystów ostatnich lat. Inspiruje mnie, mam pełen szacunek do efektywności pracy jaką wykonuje, i jej wartości. Cieszę się, że on szanuje też moją muzykę. Ta współpraca to dla mnie ogromna nauka oraz ciekawe doświadczenie i mam nadzieję, że początek czegoś nowego.” - mówi Artur Rojek. 

Artur Rojek – A miało być jak we śnie (feat. Taco Hemingway)

ja
cieszę się że mogłem pomoc
uwaga
dziennikarska rzetelność wymagałaby wspomnieć że jest to wersja utworu która nie pojawiła się na płycie
ZdzisiuPKS
Bardzo fajnie tylko nie wiem panowie czy zauważyliście że właśnie stworzyliście ten chujowy hip-hop.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>