SBM wspomina swoje "błędy, porażki i absurdy" w specjalnym video

SBM przekroczyło 2 miliony subskrypcji i 2 miliardy wyświetleń na kanale - z tej okazji postanowili... ukazać to, co po drodze robili źle.

"We współpracy z twórcą legendarnej serii "Absurdy w polskim rapie", postanowiliśmy w skróconej formie pokazać naszą długą, wyboistą drogę na szczyt. Nie od strony platynowych płyt, diamentowych singli, ogromnych koncertów, rekordowych wyświetleń, a od strony błędów, porażek, absurdów. Bo z tego składa się każdy sukces" - czytamy w opisie filmu.

W dodatkowym oświadczeniu FB czytamy natomiast:

"Ponad 2 miliardy wyświetleń filmów i ponad 2 miliony subskrybentów. Tak obecnie prezentują się statystyki naszego kanału YouTube :o To szokujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że na pierwszy milion i miliard czekaliśmy 8 lat, a na kolejne niecałe dwa. Na początku kanał nazywał się po prostu: Solar/Białas. Z czasem zmienił nazwę na SB Maffija, później SB Maffija Label i wreszcie SBM Label. Wraz z nazwą zmienialiśmy się i my, a każda z nich była jak nowy etap, także w naszej twórczości.

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie "jak zacząć?", chłonie wiedzę, kończy kursy, szkoły. Wielu z nich osiąga ogromne sukcesy, ale też wielu, być może nawet większość z nich, finalnie nie przechodzi do realizacji swoich wymarzonych planów, bo zostało do zrobienia 'jeszcze coś' by być gotowym. My zaczęliśmy nie mając wiedzy, pieniędzy, doświadczenia, ani ludzi, którzy wskazaliby nam drogę. Mieliśmy tylko zajawkę i chęć do działania. Popełniliśmy po drodze wszystkie możliwe błędy, jesteśmy zbudowani z absurdów. Z perspektywy czasu zgodnie sądzimy, że to dzięki nim jesteśmy tu, gdzie jesteśmy."

Sprawdź też: SBM Label z 2 000 000 subskrypcji! "To jakiś absurd"

ABSURDY W POLSKIM RAPIE #2MLD

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>