SBM tłumaczy spóźnienie Hot16Challenge od Bedoesa i Białasa

W Sieci wybuchła burza dyskusji po tym, gdy Bedoes i Białas nie zdążyli w ciągu 72h opublikować swoich Hot16Challenge2 - co wydawało się pewnikiem przy nominacji ze strony Solara. SBM rzuca światło na powody i dzieli się refleksją.

"Na pewno wszystkim należy się kilka słów wyjaśnienia. Rozumiemy, że część fanów i słuchaczy może czuć się zawiedziona. Dwoje z naszych artystów nie dotrzymało umownych 72 godzin. Naturalnie oboje swoje szesnastki mieli gotowe na kilkanaście godzin przed "upływem terminu".

W obydwu przypadkach celem chłopaków było wykorzystanie szansy jaką stwarza #hot16challenge2 tak mocno jak tylko byli w stanie.

Od początku celem drugiej edycji akcji jest zbiórka charytatywna oraz wydźwięk międzynarodowy.

Bedoes, zgodnie z ustaleniami, pierwotnie miał wrzucić swoją zwrotkę na ogromny międzynarodowy kanał, tłumacząc po angielsku na czym polega akcja. Ponad dwie doby negocjowaliśmy warunki. Mimo podkreślania charytatywnego aspektu, po drugiej stronie jednak nie było dobrej woli, na końcu okazało się, że publikacja miałaby kosztować 7 tys. dolarów. Zgodnie stwierdziliśmy, że w takim układzie akcja mija się z celem - mamy zbierać pieniądze, a nie je wydawać. Czas mijał nieubłaganie, wierzyliśmy jednak, że warto zaryzykować. Niestety nie udało nam się dojść do porozumienia.

Białas poza wsparciem zbiórki charytatywnej postanowił pomóc oskarżonemu jedynie na podstawie pomówienia Bonusowi. Jak zapewne się domyślacie, kontakt z kimś kto przebywa w zakładzie karnym nie należy do najłatwiejszych.

Przykre, jak wielu osobom lekko przychodzi szydzenie, wieszczenie końca, a w skrajnych przypadkach ubliżanie.
Chcieliśmy umilić Wam czas spędzany w kwarantannie i zrobić dla świata coś fajnego, przepraszamy jeśli Was zawiedliśmy.
Wielkie dzięki dla tych którzy nas wsparli i nie zwątpili. To wymagało odwagi, szacunek.

Obydwie zwrotki możecie sprawdzić na oficjalnej playliście #hot16challenge2 którą będziemy się starali dla Was na bieżąco aktualizować!

PS. 4 dni po starcie akcji udało się zebrać już ponad 265 000 https://www.siepomaga.pl/hot16challenge " - czytamy.

Sprawdź też:

Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

Top 10 najciekawszych zwrotek Hot 16 Challenge - ranking

Top 10 najpopularniejszych zwrotek na Hot 16 Challenge - przypomnijmy sobie

Dobry Vibe na Trudny Czas - ruszamy z cyklem muzycznego wsparcia!

Chcesz skomentować? Przeczytaj "Zakładamy maseczki" komentarzom - i odsiewamy plucie jadem

reklama
bejbe to ja
Białas sztos zwrota i pomysł, można mu obsuwę wybaczyć, za to Bedoes wszędzie nawija tak samo, nawet na Hot16challenge2
hahaha
Ale masz swiadomosc, ze to jest najgorsza zwrotka w jego karierze? Akcja spoko, ale nie oszukujmy sie ta zwrotka jest strasznie marna, fakt ze ten gosc ma juz jakis tam dorobek to powinien sie wstydzic, za to co nagral, totalne prawilniacki gniot jakich mnostwo.
Lil sqqa
nie ważne co od niego wyjdzie ludzie i tak będą propsować , nie ma już czegoś takiego jak świadomy słuchacz czy zajawkowicz rap to pop i słuchają go tacy odbiorcy co mają chuj w uszach , bo myślą że to jest artyzm
hahaha
Niestety, tak to wyglada dzisiaj nie wazny poziom, bo ludzie i tak sluchaja ksywek, nikt nie jest juz w stanie powiedziec bez wazeliny, ze cos jest slabe. Za kazdym razem jak mysle ze rap zaliczyl historyczne dno, pojawiaja sie takie kwiatki, ze jednak stwierdzam ze jest jeszcze gorzej. Co sie stalo z ta piekna kultura? albo patola na calego, albo biesiada jak u wujka zbycha na urodzinach, to jest smutne.
Tokyodrifter
Białas nakurwia te rapy już tyle lat i nic się nie starzeje, ciągle w formie ! Ale bedoes to pomyłka jakaś
Edski
Obaj, do jasnej anielki. OBAJ! No chyba że któryś jest kobietą...
lgbtrap
teraz plec to kwestia umowna

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>