Liroy "Scyzoryk (Winyl)"

dodano: 2020-03-20 01:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Data premiery

2020-04-21

Forin Limited i Lajka Local Corp. prezentują unikatowe wydanie kolekcjonerskie w absolutnie limitowanej liczbie 500 sztuk.

Gdyby, ktoś zapytał jaka jest najbardziej rozpoznawalna linijka tekstu w historii polskiego Hip-Hopu, to wers „Scyzoryk, Scyzoryk! Tak na mnie wołają!” byłby jedną z najczęściej padających odpowiedzi. Jest kilka klasycznych polskich albumów Hip-Hopowych, ale przed nimi był kawałek, od którego wszystko się zaczęło. Singiel „Scyzoryk” pochodzący z płyty „Alboom” to kamień węgielny polskiej muzyki rap. Jest to jedyne wydanie „Scyzoryka” na winylu, co czyni je totalnym rarytasem dla prawdziwych fanów muzyki Hip-Hop.
Wydawnictwo ukazało się w bardzo limitowanej liczbie 500 egzemplarzy. Na płycie znajdziesz dwa dodatkowe remiksy przygotowane przez dwóch szanowanych producentów: sirMicha i Dja Eproma (aka Sztigar Bonko).

Preorder

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:
Strona A
01. Scyzoryk (Sykko Radio Edit)
02. Korrba
03. Coraz daley od rayoo
04. Scyzoryk (Soft bass mix)

Strona B
05. Scyzoryk (Total Sykko Long Version)
06. Scyzoryk (DJ Eprom Remix)
07. Scyzoryk (SirMichu Remix)
Bonusowe instrumentale: Scyzoryk Instrumental, Scyzoryk Dj Eprom Remix Instrumental znajdziesz na krążku CD. Ta limitowana edycja, jest obowiązkową pozycją dla prawdziwych miłośników rapu – nie tylko polskiego.

CONTENTS
Winyl z EP "Scyzoryk"
Płyta CD z dodatkowymi instrumentalami
Szablon do sprejowania logo Scyzoryka
Koszulka z logo Scyzoryk (XXL)
Certyfikat kolekcjonerski
Alternatywna, limitowana wersja okładki - zaprojektowana przez Forin Limited - do winylowej reedycji płyty "Alboom", która będzie dostępna dla wszystkich nabywców EP Scyzoryk w specjalnej ofercie.

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>