Eminem wspomina Juice WRLD'a w najnowszym wywiadzie

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2020-02-24 11:04 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Eminem wypuścił niedawno swój najnowszy krążek "Music To Be Murdered By". Znalazł się w nim gościnny refren niedawno zmarłego rapera Juice WRLD'a. Śmierć młodszego kolegi była jednym z tematów nowego wywiadu rapera z Detroit z KXNG Crooked.

"Ten gość był bardzo utalentowany. Ten freestyle, który wykonał u Tima Westwooda był mistrzowski. Przypominał mi czasy w których to my ulepszaliśmy nasze umiejętności we freestyle'u w Detroit. Niesamowite, że osiągnął taki poziom w tak młodym wieku. Jego potencjal był bardzo wysoki." - mówi Eminem.

Juice WRLD zmarł 8 grudnia zeszłego roku w skutek przedawkowania narkotyków, które chciał ukryć przed służbami porządkowymi na lotnisku. Gościnka w utworze "Godzilla" Eminema była jedną z jego ostatnich, nagranych za życia.

Poza tematem Juice'a, Eminem w najnowszym wywiadzie wspomina Kobe Bryanta, mówi o swoim najnowszym krążku oraz beefie z Lordem Jamarem.

Poniżej przypominamy również nasz wywiad z Juicem, przeprowadzonym w zeszłym roku, gdy ten grał support przed Nicki Minaj w Łodzi.

Tagi: 

pytanie do redakcji
"była jedną z jego ostatnich, nagranych za życia." - czy można nagrać gościnne nie za życia?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>