"People Under Detroit", czyli hołd dla People Under The Stairs (Ot tak #216)

"Zejście ze sceny jednej osoby jest zazwyczaj równocześnie wejściem na scenę drugiej. Niesamowici People Under The Stairs już zakończyli działalność. Ale wspaniale widzieć, jak inspirują młodsze pokolenia."

People Under Detroit to debiutancki projekt duetu złożonego z rapera L.A.Z. (1/4 ekipy Clear Soul Forces) i DJ'a oraz producenta illadope. Składając hołd ikonom pozytywnego, true schoolowego rapu z Los Angeles na bitach 1/2 PUTS czyli Thes One'a, prezentują się światu jako Da iLLAZ.

"Mike i Chris stworzyli fundament tego, co chcemy reprezentować sobą jako grupa oraz pokazali mi prawdziwe znaczenie  tego, co oznacza bycie MC" - wyjaśnia L.A.Z. na stronie zespołu. illadope jednocześnie dodaje, tłumacząc genezę projektu:

"W 2013 roku, Thes wydał drewniany box winyli z przeróżnymi niepublikowanymi wcześniej instrumentalami z katalogu People Under The Stairs oraz innymi "smakołykami". Miałem szczęście, że udało mi się dorwać jeden taki box, no i stał się on źródłem tego projektu."

Pod spodem 3 teledyski promujące słoneczny, przyjemnie i leniwie płynący 35-minutowy projekt, a także odsłuch całości i darmowy download w serwisie Bandcamp.

Odsłuch całego albumu poprzez YouTube

People Under The Stairs (Przesyłka Polecana #1) - jak zacząłem kolekcjonować PUTS

Da illaz - Acapulco [What Else] (Feat. Belve)

Da illaz - I Gotta Verse Ni**a (Feat. Good Greene) [People Under Detroit]

Da illaz - People Under Detroit (Feat. Sumthin Cirious)

Lil sqqa
Super na pewno sprawdzę!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>