Thundercat zapowiada nową płytę - szczegóły i singiel

dodano: 2020-01-17 08:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Follow-up do wydanej w 2017 roku płyty "DRUNK" pojawi się na początku kalendarzowej wiosny bieżącego roku.

- Ten album opowiada o miłości, klęskach, życiu, a także o wzlotach i upadkach, jakich doświadczamy - tłumaczy Thundercat - Projekt ten będzie czymś na kształt żartu, który jednak można potraktować zupełnie poważnie. W naszym życiu często znajdujemy się w sytuacjach, których nie do końca jesteśmy w stanie zrozumieć. Niektóre z nich nigdy nie miały być zrozumiane - wyjaśnił.

Nadchodząca płyta zatytułowana "It Is What It Is" składa się z 15 utworów, wśród których znajduje się wypuszczony niedawno singiel 'Black Qualls', na którym pojawili się Steve Lacy, Steve Arrington oraz Childish Gambino. Wśród pozostałych osób, która brały udział przy tworzeniu albumu możemy wymienić m.in. Ty Dolla $ign, Lil B, Kamasi Washington i BADBADNOTGOOD. Projekt został w całości wyprodukowany przez Flying Lotus oraz samego Thundercat'a. Premiera płyty zaplanowana jest na 3 kwietnia.

Pełną tracklistę oraz okładke albumu możecie znaleźć w naszym dziale premier. Poniżej odsłuchacie singiel "Black Qualls" promujący płytę "It Is What It Is".


nigga
Eminem przyjebał właśnie nową płyte czarnuchy!!
nn
Music To Be Murdered By

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>