Skepta na dwóch występach w Polsce! Czyżby szykowały się najgrubsze koncerty tej jesieni?

Pod koniec zeszłego roku Skepta po raz pierwszy zawitał do warszawskiej Progresji, i trzeba przyznać jedno. Wykręcił taki młyn, którego nawet on sam się pewnie nie spodziewał. Po raz drugi odwiedził nas w tym roku na festiwalu Tauron, już po premierze najnowszego krążka "Ignorance Is Bliss". Teraz wraca aż na dwa koncerty, do Warszawy i Krakowa, i to w bardzo ciekawym towrzystwie.

Foto: Y0\/|\|G §@|\|D!

Koncert w warszawskiej Progresji w grudniu zeszłego roku zaowocował paroma faktami. Raper w końcu zauważył, że ma w naszym kraju oddany fanbase (pogo podczas grudniowego koncertu miało miejsce nawet przy barach, ciężko było cokolwiek zamówić). Poza tym jego płyty pojawiły się w Empikach, co z pewnością docenił każdy bardziej oddany fan.

Skepta pojawi się najpierw w Warszawie 23 października, znowu w Progresji, a następnego dnia wystąpi w Krakowie w Klubie Studio. Co ucieszy fanów muzyki z Wysp, będzie mu towarzyszył AJ Tracey. Jeśli nie wiecie, kto to jest szybko wyjaśniam.

AJ Tracey to autor "Ladbroke Grove" jednego z najgorętszych hitów tego roku, który jest puszczany w brytyjskich rozgłośniach radiowych na zmianę z "Love Me Not" Skepty. Wydał w tym roku również swój debiut "AJ Tracey", który jest mieszaniną bardziej radiowego grime'u zmieszanego z trapem, jungle, czy dancehallem. AJ wystąpi przed Skeptą jako gość specjalny trasy, zamiast normalnego supportu.

Na dokładkę mamy jeszcze informację, że o warm-up na obu koncertach zadba kolektyw CZELUŚĆ, mający na koncie organizację docenionego i uznanego Czeluść Festivalu.

Link do koncertu w Warszawie: https://www.facebook.com/events/486398085443203/

Link do koncertu w Krakowie: https://www.facebook.com/events/488432781946991/

Fotorelację z zeszłorocznego koncertu możecie zobaczyć tutaj.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>