Augustyn dwunastym Młodym Wilkiem Popkillera 7!

dodano: 2019-10-11 17:01 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 19)

Augustyn ('92) – człowiek z niezwykłym bagażem doświadczeń, będący na scenie już kilka ładnych lat. Jeszcze jako KND, dał się poznać publice jako niezwykle błyskotliwy i zagadkowy raper, którego twórczość na mapie podziemia cechowała się unikatowym stylem.

Rap KND przynosił mroczny, ciężki klimat, pełen używek i psychodelicznej stylistyki. Prawie cztery lata temu w życiu Konrada nastąpiły ogromne zmiany, a jego dotychczasowe przyzwyczajenia zmieniły się o 180 stopni. Efektem tego była zmiana pseudonimu oraz zerwanie z dotychczasową tematyką i przejście na "jasną stronę mocy" - przy zachowaniu wykręconej formy. Dzisiaj, już jako Augustyn ma na swoim koncie dwie płyty, a tegoroczny „Nawrót” wydaje się być jego najbardziej dopracowanym dziełem, albumem nasyconym po brzegi surowymi, rozdzierającymi emocjami, które potrafią poruszyć do głębi. To surowe i pozbawione wygładzeń studium przechodzenia przez depresję, gdy wszystko wokół wali się na głowę - by w pełni docenić ten album sprawdźcie go w ciszy i spokoju, bo takie płyty w polskim rapie nie ukazują się często.

Wiele lat szlifowania swojego unikalnego stylu w końcu daje plony, a Augustyn wydaje się zaczynać korzystać z talentu w pełni. To przede wszystkim uważny obserwator świata, którego cechuje bezpośredniość i umiejętność niesamowitego uzewnętrznienia emocji. Wyjątkowa artystyczna wrażliwość (oprócz rapowania Augustyn maluje obrazy czy... witraże) połączona z rozedrganym, pełnym krzyków i przyspieszeń, wyrosłym na gruncie psycho-rapu flow tworzą postać unikatową, obok której ciężko przejść obojętnie. Podziemna perła i ostatni Młody Wilk siódmej edycji!

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Uruchomiliśmy także specjalny instagramowy profil Popkiller Młode Wilki oraz fanpage Popkiller Młode Wilki- a na nich jeszcze więcej zdjęć, informacji i podpowiedzi!

Dwunasty Młody Wilk Popkillera 7?

Chris
Mądry wybór, nic tylko dziękować.
Ancapist
Co tu sie ... Ale żeś mi zaimponował Konrad xD
Olas sztos
Najwłaściwszy wybór ! GO AUGUSTYN !
Mario w plusie
Ale jakość!
Jebać Njuskul
Wstydzę się że słucham rapu. Słuchałem go długo zanim "współcześni słuchacze" byli w jądrach swoich starych. Wysyp tych ksywek co chwilę. Zalew no-nameów. Gorzej niż w pop branży. Obecnie tam bardziej mają jakieś kryteria niż tu. Teraz każdy robi rap a i tak nie ma czego słuchać. Wstyd. Wstyd Wstyd. Wytnę sobie ze skóry dziary, które identyfikują mnie z tym. Wolę być okaleczony.
prep
Hurra! Czekam niecierpliwie na nowe rzeczy.
PEACrew
kierwa co to za bydle! najbardziej obiecujący wilk w tej edycji imo
KLB
Najlepsza edycja od 2011 roku, pozdrawiam
koni
Gratulacje dla Augustyna on robi prawdziwy rap słucham go od 10 lat ,to jest bardzo wrażliwy raper on jest super
deusiwo
czemu tu nie ma symera :|
Anonim
Taki trochę Bedoes wannabe
Chris
Augustyn (wcześniej KND) mial taką stylówkę już wcześniej, zanim Bedoes stał się sławny. Nie chcę mówić, że to Bedoes się kimś zainspirował, ale na pewno Augustyn NIE jest wannabe Bedoesa.
Lozi
Super że został wreszcie doceniony on jest więcej niż Artysta jest on klejnotem którego muzyka jest dziełem On po przez swoją muzykę wyciągnął mnie z bagna Życzę mu dojścia do sławy
Koni
panie Mateuszu czemu niema nowego kawałka Augustyna na waszej stronie popkilera ,to jest żenada
Agata
Bo ma za mało wyświetl to jest kpina świadcząca o popkilerze
Agata
Nima takiego Artysty , wrażliwego i szczerego jak Augustyn Może doczekamy się że kiedyś ktoś go doceni Pozdrawiam Augustyna i życzę mu dojścia do sławy
Agata
Taki właśnie jest ten świat liczą się tylko wyświetlenia ,a nie wszelkiego rodzaju zdolności artystyczne,takie jakie ma właśnie nasz Augustyn Wielki człowiek z wrażliwą osobowością , szczerością ,a popkiler nie ma z niego interesu to go nie promuje, promuję te chore kawałki o niczym, ale musimy być cierpliwi przyjdzie czas na naszego Augustyna
Jurek
Podziwiam twórczość Augustyna ,to człowiek dzięki któremu ,ja żyję . Dzięki jego muzyce wyszedłem na prostą.
Zoo
Nadal niedoceniany

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>