Gang Starr wraca po 16 latach! Gościnnie J. Cole

video
dodano: 2019-09-20 00:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Nie spodziewaliśmy się, że stanie się to tak szybko, jednak Preemo postanowił długo nie zwlekać. W ten sposób do sieci trafił pierwszy od 16 lat utwór grupy Gang Starr, z niewykorzystaną zwrotką Guru i gościnnym występem J. Cole'a. "Family & Royalty" dostępne na Youtubie i wszystkich serwisach streamingowych!

Niedawno pisaliśmy wam o tajemniczej zapowiedzi Nasa i Preemo. Zazwyczaj takie ogłoszenia spadają na długo przed premierą jakiegolwiek materiału, tym razem jednak artysta nie kazał nam długo czekać.

Singiel zapowiada album grupy, którego data premiery ani tytuł nie jest jeszcze znana.

Family and Loyalty

Real HH 90
No ciekawie zobaczymy pożyjemy czekam na ten album.
FRU
Świetny numer!
Ciary
w chuj
the social one
90s wracają. Numer wypierdolił z kapci. Myślałem że oprócz Elvisa Picasso i Black Moon już nic konkretnego się nie zadzieje w tym roku.
Bebs
Dobrze jest znów usłyszeć Guru na bicie Preemo, ale czy z Gang Starrem to nie było tak, że panom raczej nie było ze sobą po drodze pod koniec i dlatego właśnie skupiali się na swoich innych projektach? Jeśli faktycznie tak było, to mimo że uwielbiam ten duet, Premier chyba nie powinien był tego robić
the social one
Zgadza się. Mimo wszystko przy dzisiejszym zalewie gówna wykorzystanie głosu Guru przez Preemo jest imo uzasadnione, jeśli w ten sposób można promować całą kulturę.
Bebs
Mam jednak mieszane odczucia, nie od strony muzycznej, tutaj jak zwykle jest świetnie i świetnie usłyszeć coś nowego od tego duetu, stęskniłem się :) Jednak ta ich relacja w ostatnich latach życia Guru trochę psuje ten świetny wizerunek legendarnego duetu. Mam widocznie jakiś problem z tym, bo prawdopodobnie, gdyby Guru żył, chłopaki mogliby nigdy nie połączyć swoich sił. Ale masz bardzo dużo racji, że kultura hip hopu, ostatnio w dość słabej formie, potrzebuje takiego kopa w tyłek. Jednak myślę, że może bardziej wporządku byłoby może rozwinięcie idei Gang Starr Foundation
the social one
Myślę, że rozwinięcie Gang Starr Foundation nic by nie dało. To jednak nie ta popularność. Oryginalny Gang Starr to legendarny skład i każdy fan oldschoolu zapewne wstrzymał oddech na wieść że grupa (jakkolwiek to zabrzmi) została reaktywowana. No nie wiem. Jak dla mnie pomysł jest fantastyczny: Dać fanom trochę radości, ratować kulturę, która zaczyna być jakimś komercyjnym miksem popu, rapu, elektroniki, albo chociaż stworzyć dla tego tworu alternatywę w postaci klasyki. Myślę że jeśli Guru widziałby co się teraz dzieje to sam by szepnął Preemo żeby coś z tym zrobił i wykorzystał jego niepublikowane nagrania ;).
diggAnele
digg

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>