Future i jego ochrona zaatakowani na Ibizie

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-26 15:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 3)

Średnio dogadują się ostatnio amerykańscy raperzy oraz ich europejscy "fani". Po głośnych problemach, które spotkały A$APa Rocky'ego, do nieprzyjemnego incydentu doszło z udziałem Future'a.

Cała sytuacja miała miejsce na Ibizie (wbrew wcześniejszym doniesieniom nie było to w Wielkiej Brytanii), kiedy to raper wraz ze swoim ochroniarzem został zaczepiony przez grupkę 10 "fanów", którzy zapytali o możliwość zrobienia fotki z raperem, jednak gdy ten odmówił, zaczęli zachowywać się bardzo agresywnie. Wywiązała się wówczas bójka, podczas której ochroniarz Future'a został najpierw uderzony, a później znokautowany przy użyciu kamienia. Sam raper nie wchodził w dalszą interakcję z atakującymi i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Co na to sam zainteresowany? Odniósł się on do całego zajścia na swoim instagramie, zaznaczając, żeby nie mieszać go z tą sytuacją, bo nie był nawet jej świadkiem, a całe video zostało wycięte z kontekstu i edytowane. Pytanie czy jest to prawda, czy raper nie chciał powtórzyć sytuacji z A$AP Rocky'm?

Tagi: 

asdsadsa
co za jebane zwierzeta, atakowanie od tylu i kopanie po glowie lezacego, jebane dno i kryminal
Anonim
Haha kurwa angielskie gówno cwane w 10 na jednego a w Londynie jak szczury spierdalaja kanałami przed ciapakami jebac brytoli
Bosze
To prawda. Od tyłu to każdy kozak. Na Ibizie mogą sobie jeszcze pozwolić bo w UK wszyscy głowy spuszczone.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>