Kolejny raper w niespodziewanym wcieleniu. Trippie Redd przy akompaniamencie orkiestry!

Mimo tego, że od premiery całej akcji minęło już trochę czasu, uznaliśmy że nigdy nie jest za późno, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że rzuca to nowe światło na wielu artystów. Akcja "Audiomack Trap Symphony" przyniosła nam już niespodziewane współprace orkiestry między innymi z Migos, Rich The Kidem, Chief Keefem, czy A Boogie Wit Da Hoodie.

Tym razem swoich sił spróbował Trippie Redd, czyli jedna z najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia rapu, który już jutro zagra swój koncert w warszawskiej Progresji! Jak poszło pochodzącemu z Canton raperowi?

Big 14 zaprezentował swoje trzy największe hity - "Wish", "Dark Knight Dummo" oraz "Under Enemy Arms", które wraz z żywymi instumentami nabrały zupełnie innego wyrazu. Na wielką pochwałę zasługuje zresztą sam wykon Trippiego, który udowodnił, że nie ma problemu z odnalezieniem się w nieco innej stylistyce niż w oryginalnych wykonaniach. 

Tego typu smaczki tylko podsycają nasze oczekiwania względem jutrzejszego koncertu. Przypomnijmy, będzie to jegoo pierwsza wizyta w naszym kraju, a bilety wciąż możecie nabyć na stronie organizatora.

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE POŚWIĘCONE KONCERTOWI.

Trippie Redd Performs "Under Enemy Arms" With Live Orchestra | Audiomack Trap Symphony

Trippie Redd Performs "Dark Knight Dummo" With Live Orchestra | Audiomack Trap Symphony

Trippie Redd Performs "Wish" With Live Orchestra | Audiomack Trap Symphony

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>