Slim Jxmmi ogłasza koniec Rae Sremmurd! Swae Lee uspokaja sytuację

Dość zaskakujące informacje pojawiły się w sieci ze strony Slim Jxmmiego z ekipy Rae Sremmurd. Raper na swoim Twitterze udostępnił posty sugerujące, że nie jest on już częścią zespołu!

Wpisy – jak to zwykle w takich sytuacjach bywa – zostały już przez Jxmmiego usunięte i nie znajdziecie ich na jego oficjalnym koncie, niemniej jednak podstawowa zasada internetu brzmi, że "nic w nim nie ginie" i odpowiednie screeny dokumentujące uzewnętrznione myśli rapera zostały wykonane.

 

"Not SremmLife" / "I'm not Rae Sremmurd I'm slim jxmmi and ima sink or swim by myself" - takie deklaracje z pewnością mogły popsuć humor fanom zespołu i spowodować spory szok wśród wielu innych słuchaczy.

 

Całą sytuację niemal od razu chciała zapewne uspokoić druga połowa zespołu, czyli Swae Lee, który zasugerował, że wszystko między braćmi jest w jak najlepszym porządku, umieszczając na oficjalnym koncie na Twitterze zespołu wpis z hasłem "SREMMLIFE forever".

 

Aha, a przy okazji z tych bardziej pozytywnych kwestii, to Slim Jxmmi zapowiedział też na 2019 rok swój drugi solowy album.

 

Co myślicie o całej sytuacji? Czy rzeczywiście pomiędzy braćmi mogło dość do jakiegoś konfliktu i wewnętrznych problemów, czy to raczej chwilowa słabość?

 

 

 

 

 

 

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>