Hemp Gru wyruszy w trasę? "Mija okrągłe dwadzieścia lat wspólnej drogi"

Do premiery najnowszego albumu Hemp Gru już coraz mniej czasu! Album "Eter" pojawi się po 6 latach ciszy ze strony raperów, a jego premiera planowana jest na 6 listopada. Artyści chcą w ten sposób uczcić jubileusz 20-lecia kariery.  Bilon zapowiedział także trasę koncertową promującą nadchodzący krążek: "Jeśli interesuje Was co dzieje się z nowym albumem Hg , to mowię Wam … JEST DOBRZE pozdro serdeczne i do zobaczenia na koncertach … trasa rusza wraz z premierą płyty tj. 09.11.2018 !!! To już 20 lat z HG …. blesssss" – napisał raper na swoim fanpage’u. 

Bilon zapewnił też, że nowy krążek będzie "prawdziwą ucztą dla słuchaczy". Pozostali muzycy dodają: "Nasz człowiek włożył w projekt 100% serca i duszy. Gwarantujemy ogień w formie dźwięku. Będziecie zadowoleni" - piszą o jedynym producencie, z którym muzycznie współpracowali - Szwedzie. 

Ostatnim wydawnictwem Hemp Gru jest EP-ka "Braterstwo" z 2012 roku, która zakończyła trylogię "Jedność, Lojalność, Braterstwo".

 

kampos
No teraz w ten piątek będą w Częstochowie - są jeszcze wejściówki na Empik Bilety. Też się tam wybieramy. Hemp Gru nie zawsze mi podchodziło, ale aktualnie to zdecydowanie mój klimat. Oni mają pojęcie o tym, jak wciągnąć publikę w zabawę. Mam za sobą 5 ich koncertów i wszystkie były wybitne!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>