Street Autonomy "Uliczna Autonomia 2" feat. ONYX - teledysk

video
dodano: 2018-04-26 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Wczoraj tj. 25.04.18 miała miejsce premiera niespotykanego jak dotąd klipu na którym możemy zobaczyć ponad 40 artystów z Polski, a także legendarny skład z Nowego Yorku ONYX. Video jak i sam numer imponującej długości ponad 23 min. jest pomysłem właściciela marki odzieżowej Street Autonomy Piotra Benedyka, który to wszystko zorganizował i dopilnował wysokiego poziomu tego przedsięwzięcia.

Projekt ma promować markę Street Autonomy oraz uliczną scenę rapową, która jak widać ma się dobrze. Cały materiał wraz z pierwszą częścią utworu "Uliczna Autonomia" i jego remixem będzie mał premierę 31.05.2018 i ukaże się nakładem prężnie rozwijającego się Kamikaze Label należącym do Kamikaze Produkcja, firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją odzieży w środowisku rapowym. Razem z ONYXem w projekcie udzielili się między innymi: Major SPZ, Borixon, Rufuz, Kaczor BRS, Fu, Pono, Dudek P56,  Arczi (Szajka), TPS czy Egon (Non Koneksja).

Anonim
Taki łach jak Borixon powinien grać w remizie monopol, a nie podłącza się do Onyxów.
Alek Fila
FAJNa świeżynka na tym zdjenciu, poznał był jo bliżej, tak że mrfhedf FU jak leci na bicie, to nie mma słuw szczurek Pono też na propsie fajne okulary ma oprawki. Z młodch talentów to KŁYZA fajnie poleciał, ma talent, flowdobre też, ma chłopak pszyszłość, u Olo też to "ummmh ooo" na koncu mi sie podobao a kazior z podjuch elo pozdrowienia z gorki mnie tez psiarnia goni tps zdr, leci jak keki. harpi mur kruszy mury i ma fajny glos, akcent. kowal fajna fryzurka taka meska pozdro elo
Zbiru
Mocna ekipa, brakuje Bonusa jedynie. Po 13 minucie zaczyna sie troche beztalencia a tak to (Borixon, Rufuz, Rogal, Major, Onyx, Cdoz, Kaczor i kilku jeszcze) dali rade.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>