Freddie Gibbs feat. G Perico & Mozzy "Colors" - nowy singiel

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-22 12:00 przez: Paweł Zet (komentarze: 15)

Freddie Gibbs swój ostatni album "You Only Live 2wice" wydał ponad rok temu. Od tego czasu, m.in. przez problemy prawne i oskarżenie o napaść na tle seksualnym (z którego został oczyszczony), reprezentant Gary usunął się w cień, a numerów z jego udziałem było jak na lekarstwo. 

Na całe szczęście do sieci trafił nowy kawałek, w którym gościnnie udziela się dwóch innych ulicznych raperów - G Perico i Mozzy. Klimatyczny bit produkcji League of Stars. Odsłuch poniżej. Ciekawym smaczkiem jest fakt, że okładkę do tego singla zaprojektował Szejku, polski grafik znany Wam m.in. z prowadzonego na naszych łamach cyklu Trillest. selection.

Zakatarzony Białas
Rondel nie dodaje newsów bo pewnie w pocie czoła wyszukuje stękających wacków których będzie mógł promować :D
Gall anonim
Gibbsa za dużo nie słucham ale szanuję, ten track akurat bardzo przyjemny. Co z trillest? Już zamknięty ten cykl?
polski rap gówno
"Finger on the trigger, I ain’t taking shit from no nigga" a polaczki jakiegoś pede albo inne penx czy żabson słuchają XD wyjmijcie chuja z uszu i prawdziwego rapu posłuchajcie
Vann
Słuchasz tego samego co Żabson tylko ze stanów. Jarasz się gównem najgorszego sortu pedałów w rurkach. Prawdziwy rap nie jest na pokaz i wolę już słuchać kwadratowego Illa Ghee bo przynajmniej nie jest fejkiem.
Vann
Słuchasz tego samego co Żabson tylko ze stanów. Jarasz się gównem najgorszego sortu pedałów w rurkach. Prawdziwy rap nie jest na pokaz i wolę już słuchać kwadratowego Illa Ghee bo przynajmniej nie jest fejkiem.
Komsi
Jeśli Freddie Gibbs to dla ciebie pedał w rurkach, to nie mozna cie brać na poważnie jako osoby wypowiadającej się na tym portalu
Vann
Nie mówię tu o Gibbsie bo on jest dobrym zawodnikiem, a z byle wackami projektów nie robi Madlib. Chodzi mi generalnie o tego gościa "polski rap gówno"- ten typ zachwyca się jakimiś Migosami i totalnym chłamem na autotune. Trzeba go tępić z tego portalu.
polski rap gówno
migosi i chłam, wybierz jedno.
twoja_stara
wybieram twoją matkę. zeszłej nocy fajnie się kurwa rżnęła :D
Arturo
Rest In Piss MOZZY
Anonim
peace a nie piss imbecylu, na piss to ty głosowałeś w ostatnich wyborach, po drugie mozzy żyje.
papangoat
lepszy Pis niż debile z Po, nowoczesnej, lewicy i kodu
Tydolla
Masz rację, lepsi debile do kwadratu od zwykłych debili
xxxx
jeśli uważasz, że PO bez żadnej alternatywy jest lepsze niż Pis to nie mamy co pisać.
Tydolla
Oprócz podwyższenia podatków i zlikwidowania handlu w niedziele, przez co kiepsko mi się dorabia na studia, żadna z 'dobrych zmian' pisu mnie nie objęła, więc jakoś tak wyszło, że ich rządy uwazam za gorsze, nie wspominjac juz o hipokryzji w ich wypowiedziach

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>