Ten Typ Mes "Nie bądź k*rwą" - kolejny singiel promujący "RAPERSAMPLER"

Wtorkowy wieczór z kolejną nowością. Ten Typ Mes opublikował kolejny singiel promujący nadchodzący album "RAPERSAMPLER". Czego możemy spodziewać się po numerze "Nie bądź kurwą"? 

Nowy utwór Mesa to kilka miejskich obserwacji zakończonych prostym apelem. „Nie bądź kurwą” daje ujście irytacji rapera opartej na stołecznych obserwacjach, ale może dać poczucie ulgi każdemu, kto zetknął się z szeroko pojętym buractwem.
Przypominamy, że trwa preorder Edycji Specjalnej płyty „RAPERSAMPLER”. Zawiera 16 piosenek, 3 pudełka oraz gwarancję otrzymania dostępu do nowych utworów, które powstaną na bitach Mesa, a ich tematykę określi konkurs, o którym więcej informacji znajduje się na social mediach Alkopoligamii.

Premiera albumu “RAPERSAMPLER” już 16 marca. Preorder: http://sklep.alkopoligamia.com/produkt/ten-typ-mes-rapersampler-edycja-s...

Sprawdź też:

Ten Typ Mes opowiedział nam o płycie "RAPERSAMPLER" (tylko u nas)

"RAPERSAMPLER" - słyszeliśmy nowy album Mesa przed premierą, oto wrażenia!

Zastanawiam sie
Kocur ! Bedzie czego sluchac wkoncu
Filozof
Taki grzeczny i miły Piotruś schmidtbaum takich brzydkich słów używa? Sorry ale to nie jest autentyczne gdy ktoś się prostytuuje na trackach, plyta co rok A w refrenie nawija żeby nie być kurwą. I przestań typie się chwalić, w szczególności tymi bliznami już nty raz bo to tak jakby się chwalić że się wpierdol dostało i się mokre spodnie miało. Aha i twój merolek na kredyt też teraz w każdy tracku będzie?
Filozof
Ps. A nie jest tak że 'każdy artysta to kurwa' a schmidtt kreuje się na największego artystę wśród nachlanych alkoholem sebkow który piszą wierszyki do bitow? Ja ten kawałek odczytuje jako 'nie bądź meserschmidttem'
FRU
No aż mnie chęć zżera aby przesłuchać ten kawałek , gdy czytam filozofa. Jednak zostawię sobie tą przyjemność jak już płyta do mnie trafi. Płyta co roku to nie kurestwo a pracoholizm. Chwalenie bliznami? Mówienie o nich zawsze jest po coś jak np. w kawałku odporność , więc i tu z pewnością jest tak samo. Mylisz regularnie pojęcia. Miły Smidt? Często sam mówi o tym ,że trudno z nim wytrzymać i nie przez to że jest mily . Kolejny błąd pałkarza.
Zastanawiam sie
Mes nie wydał nic w2k17 to raz, a dwa to nagrywa dobre płyta więc zarzut - że za często - nie ma racji bytu. Przypominam, że są inni na scenie, którzy wrzucają teledyski/numery o niczym raz w tygodniu. O nich też piszą na Popkilerze więc idź tam wyżymać swój odbyt ze starych wrzodów

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>