Underwatch - ruszamy z nowym cyklem promującym podziemie!

Rap stał się w Polsce prawdziwym mainstreamem, jednak także podziemna scena kryje ogrom talentów i świetnej muzyki -  w natłoku wydarzeń często ciężko nam pisać o wszystkich rzeczach wartych uwagi, a także ograniczony osobowo skład Młodych Wilków nie pozwala pomóc promocyjnie wszystkim, którym byśmy chcieli... postanowiliśmy więc uruchomić kolejną inicjatywę wspierającą rodzimy underground!

W ramach Underwatch 2 razy w miesiącu zaprezentujemy Wam wartego uwagi podziemnego gracza (lub skład) - na stronie pojawi się krótkie CV, a na naszym kanale YouTube premierowy klip/singiel, prezentujący jego umiejętności. Tak jak niegdyś w "Unsigned Hype" w magazynie The Source, czy w podobnych rubrykach w magazynach Ślizg czy Klan - krótka sylwetka ciekawej podziemnej postaci oraz muzyczna próbka, mająca zachęcić Was do sprawdzenia większej części dyskografii.

Od razu zaznaczamy, że nie ma być to akcja w żaden sposób konkurująca z Młodymi Wilkami - raczej wspierająca je w promowaniu podziemnych talentów, ale na innych zasadach, pod innym kątem i wg innego klucza. Udział w Underwatch ani nie oznacza, że ktoś w Wilkach będzie, ani że go zabraknie - a przy eksponowaniu i promowaniu undergroundowych kotów nie będziemy ograniczać się tu tylko do nowych twarzy i młodych wbijających szturmem na scenę, nie zabraknie również doświadczonych postaci. Będzie różnorodnie, przekrojowo, tak by ukazać jak wiele ciekawych rzeczy dzieje się w polskim rapie poza głównym nurtem...

Pierwszy odcinek już w czwartek, stay tuned!

Tagi: 

sekend
jak was znam to będzie po koleżeńsku, a nie po talencie
sorry
Nie dość że na legalu coraz więcej no-nameów to jeszcze będziecie pchać kolejnych z podziemia. Ktoś kiedyś powiedział "Dzisiaj każdy robi rap, a i tak nie ma czego słuchać". Powinniście trochę zaktualizować stronę i dodać funkcję "ukryj posty oznaczone jako" "ukryj posty z tagiem" lub "ukryj posty zawierające określone słowa" [ksywa "artysty"]. To każdy będzie zadowolony i nie będzie hejtów. Bo niedługo żeby się dokopać do wartościowego info o prawdziwych graczach, będzie trzeba przez 10 minut scrollować stronę zalaną tym spamem. [Bez hejtu - konstruktywna krytyka / sugestia]
Pyhu
Aż wstyd czytać taką ignorancję. Lepiej nie dać komuś jego zasłużonej szansy zaistnienia bo barierą są Twoje burackie wymagania. Twoich "wartościowych" artystów też ktoś niegdyś musiał wypromować, wiesz?
sorry
Dobra muzyka broni sie sama. I nie potrzebuje dodatkowej promocji. Jezeli jestes dobry - to ludzie ktorzy w tym siedza - i tak predzej czy pozniej o tobie uslysza. Czasem wystarczy tylko jeden dobry feat u kogos bardziej znanego i reszta potoczy sie sama. Chcesz - to poswiecaj godziny na przekopywanie sie przez sredniakow i szukanie perelek, ale nie wszyscy maja na to czas i ochote.
lil young
Mateusz Natali, gdzie wysyłać tracki które mogły by się tam znaleźć ?
Pehu Radom
Zdecydowanie warto mieć oko na Emikae. Na ostatnim projekcie pt Monochemikalia pokazał klasę.
Żeglarzmiusic
Ewidentnie mocny zawodnik warty uwagi
anon_
Emikae już dawno powinien rozpierdalać mainstream!
rapson
Kłestabajla!!
MistrzMarcus
Jak się tam znaleźć? Sami wybieracie czy przyjmujecie zgłoszenia?
Mateusz Natali

Na razie wybieramy sami, ale damy też specjalny mail na który będzie można wysyłać swoje numery, ktore chcielibyście umieścić w cyklu :)

Joł
Hmmm.. akurat polecam do Młodych wilków wziąść Opała. Myślę że zasłużył tym co odpierdala
Duchomas
Jestem Ciekawy , marzy mi się różnorodność Artysyów bez meycapu ;) Pozdrowienia , Obczaję , może i sam coś podrzucę
Majkel4554
Czekam na każdego z UPOWIZJI AVE UPOJENI!
Moj gustaw ma na imie pies
Polecam sprawdzić Troszcza
S.H
Wszędzie tylko promowanie raperów, a nikt nie zajmuje się promowaniem ludzi od robienia bitów. Potem jest jak jest, że dużo produkcji to plagiaty żywcem wyjęte z gotowych paczek do składania podkładów.
uki
szacun za akcje
Nielegal Hip Hop
PSH INC. to ostatnia nadzieja... Jeśli taki rap przechodzi bez echa to hip hop umarł...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>