Trillest. selection #13

dodano: 2018-02-25 22:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejna dawka muzycznych nowinek na niedzielny wieczór!

Araabmuzik - Wanted ft. Nevelle Viracocha
Araabmuzik chyba jest większości znany, bywał nawet w Polsce, poznałem go przez ten filmik (https://www.youtube.com/watch?v=46L8dLp6zAs), ostatnio postrzelony, chyba nie pierwszy raz, życzę wytrwałości i zdrowia! Ze starszych numerów polecam "Feelin So Hood", na ostatniej epce można było też usłyszeć polski sampel (Bajm - Jezioro szczęscia), numer nosi tytuł "Lock and Load" na feacie illMIND & Nevelle Viracocha.

Stalley - Serpent's Whisper (Prod. Black Metaphor)
Były członek MMG (odejście wyszło mu na dobre), bardzo dużo ciekawych featów. Był nawet na kempie, bardzo fajny koncert. Tutaj jeden z moich ulubionych numerów z nowego materiału. Z numerów, które szybko przychodzą mi do głowy mogę polecić 1 Deep, Hammers & Vogues z Currensym, Chain Smokin z Gunplayem i Currensym, My Line z Migosami, Always Into Something z Ty Dolla $ign.
 
Blac Youngsta - Do It
Blac Youngsta Feat. Travis Scott - Heavy Camp
No i słucham sobie dziś nowej płyy Youngsty, z lekkim dystansem bo zawsze traktowałem typa jako entertainera, a nie dobrego muzyka. 2.23 zmieniło moje zdanie. Numery, które siadły za pierwszym razem to Listen, Booty (stripclub anthem 2018 obok "Rake It Up" Gottiego na dwieście procent), Bandz, Deserve That Shit, Drop Yo Flag. Jest to chyba album na którym za jednym razem siadło mi najwięcej numerów. heavycamp CMG lil bitty bih!

PS. W środę i niedzielę dorzucać będziemy numery do specjalnej playlisty na naszym kanale (znajdziecie ją poniżej, subskrybujcie, by nie przegapić) - równocześnie otrzymacie artykuły z krótkim komentarzem co do wskazanych numerów.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>