Jedyny europejski występ The Weeknd na Lollapaloozie Berlin 2018!

Czwarta edycja festivalu odbędzie się 8. i 9. września 2018, a teren Berlińskiego Stadionu Olimpijskiego i Parku Olimpijskiego nada mu nowego blasku. Fani i miasto już teraz nie mogą doczekać się jedynego europejskiego występu The Weeknd, audiowizualnego spektaklu Kraftwerk 3D, jedynych występów festivalowych w Niemczech Imagine Dragons & The National oraz ulubieńców publiczności takich jak Casper, David Guetta, Liam Gallagher czy Dua Lipa.


Po krótkiej wycieczce na teren wyścigów konnych Hoppegarten w ubiegłym roku, festival powraca do swojej ojczyzny – do Berlina! Czwarta edycja festivalu odbędzie się w berlińskiej dzielnicy Westend, w samym sercu miasta: teren pełen tradycji wokół Stadionu Olimpijskiego i Parku Olimpijskiego jest znakomicie skomunikowany z transportem publicznym, wypróbowany przez wiele kulturowych wydarzeń, a uczestnicy już teraz mogą się nastawić, że podczas Lollapaloozy teren zostanie oczarowany i upiększony jak nigdy wcześniej.

Dopiero został nagrodzony Grammy, a my dziś cieszymy sie z możliwości potwierdzenia jedynego europejskiego koncertu w 2018 The Weeknd. Żaden inny artysta w ostatnich latach nie podbił równocześnie serc fanów, krytyków i list przebojów jak ten Kanadyjczyk. Od maszyny do robienia hitów po człowieka-maszynę: pionierzy elektro z Kraftwerku zaproszą do tańca przy audiowizualnym show Kraftwerk 3D.

Podczas Lollapaloozy Berlin jedyne festivalowe koncerty w Niemczech w tym roku zagrają amerykańskie bandy Imagine Dragons i The National. Obydwa bandy znane są z niesamowitej prezencji scenicznej i nie znajdzie się chyba nikt, komu nie wpadły do ucha hity takie jak ‘Radioactive’ czy ‘Thunder’ od Imagine Dragons. The National dopiero otrzymali Grammy za wspaniałe wydawnictwo ‘Sleep Well Beast’.

Casper to pewnik niesamowitego widowiska, przekonał się o tym każdy, kto uczestniczył w jego wyprzedanej trasie. Podobnie jak lider Oasis Liam Gallagher, podczas którego chóralne śpiewy tłumów to norma. Pirotechnika, maszyna do mgły, konfetti i muzyka na pełen regulator – to też jest Lollapalooza: sama śmietanka sceny Dance i EDM w postaci Davida Guetty, Kygo, Armin Van Buuren i Showtek rozpali fanów na Stadionie Olimpijskim do czerwoności,

W zeszłym roku wystąpiła na Glastonbury, zebrała ponad miliard wyświetleń na youtubie i 5 nominacji Brit Awards - bez żadnych dyskusji Dua Lipa należy obecnie do największych gwiazd popu na świecie. Podobnie jak Freundeskreis, Ben Howard, Rag’n’Bone Man, Years & Years, Lewis Capaldi, The Wombats czy Jorja Smith osłodzi program festivalu.
 
Lollapalooza zawsze wyróżniała się poprzez ogromny wachlarz gatunków, dlatego również w tym roku nie mogło zabraknąć miejskich beatów. Rap i Hip Hop usłyszymy w wykonaniu m. in. Raf Camory & Bonez MC, RINa i SXTN!

Karnety Early Birdy zostały wyprzedane. Regularne karnety są obecnie dostępne na naszej stronie w cenie 139,00 EUR, bilety dzienne w cenie 79 EUR. Jeżeli chcesz przeżyć dodatkowe ekskluzywne przeżycia, polecamy bilety Lolla Experience w cenie 229,00 EUR oraz karnety VIP w cenie 289,00 EUR. Karnety typu junior dla uczestników pomiędzy 11 i 14 rokiem życia nadal są dostępne w sprzedaży w cenie 30,00 EUR.

Wszystkie kategorie biletów są dostępne w sprzedaży na naszej oficjalnej stronie: wwww.lollapaloozade.com

Line up na dzień 21.02.2018:

The Weeknd, Kraftwerk 3D, Imagine Dragons, The National, David Guetta, Kygo, Casper, Armin van Buuren, Liam Gallagher, Ben Howard, Dua Lipa, Freundeskreis, RAF Camora & Bonez MC, Scooter, Rag’n’Bone Man, Years & Years, SXTN, RIN, The Wombats, DVBBS, Showtek, NERVO, Jonas Blue, Friendly Fires, Sofi Tukker, Jorja Smith, Lewis Capaldi, Wolf Alice, Oliver Koletzki, San Holo, Alison Wonderland, Ofenbach, Alexis Taylor, Gurr, Dhani Harrison, Giant Rooks

Lollapalooza Berlin 2018
Kiedy: 8. - 9. września 2018
Gdzie: Berlin, Olympiapark
Web: lollapaloozade.com
Facebook: facebook.com/LollapaloozaDE
Oficjalne wydarzenie na Facebooku: facebook.com/events/135633017166369
Twitter: twitter.com/LollapaloozaDE
Instagram: instagram.com/lollapaloozade/
Tumblr: whylollapaloozaislegendary.tumblr.com

Social Media Hashtag:
#lollaberlin
 
[img]https://gallery.mailchimp.com/cf6971b0b323728a30aa86af6/images/036a5b7b-...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>