Ogromny sukces soundtracku do filmu "Black Panther"!

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2018-02-19 14:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

„Black Panther: The Album” zadebiutowało na pierwszym miejscu listy Billboard 200, wyprzedzając tym samym m.in płytę Justina Timberlake’a oraz Migos.

W sieci pojawiły się właśnie wyniki sprzedażowe z minionego tygodnia. Zajmujący jak dotąd pierwsze miejsce album „Man Of The Woods” Justina Timberlake’a ustąpił miejsca najnowszemu projektowi ze stajni Top Dawg Entertainment.

 

„Black Panther: The Album” zadebiutował w pierwszym tygodniu od premiery z wynikiem 154,000 sprzedanych kopii, w tym 52 tys. fizycznych egzemplarzy. 

 

Największą rolę w tworzeniu soundtracku do filmu „Black Panther” odegrał Kendrick Lamar, który pojawił się na wielu utworach, a także brał udział w pisaniu tekstów do wszystkich 14 numerów. Oprócz reprezentantów TDE - Jay Rocka, SZA, Ab-Soul’a oraz ScHoolboya Q, na płycie pojawili się także Mozzy, The Weeknd, Future, Swae Lee, Travis Scott i kilku innych artystów.

 

Kilka dni temu wypuszczono teledysk do kolejnego singla, tym razem do „King’s Dead”, na którym pojawili się Kendrick, Future oraz Jay Rock. Klip możecie sprawdzić tutaj.

Przypominamy też nasz vlog tłumaczący dlaczego "Black Panther" skupił aż tak dużą uwagę środowiska hip-hopowego:

Dlaczego fan rapu powinien dziś iść na BLACK PANTHER a nie NOWE OBLICZE GREYA? (Popkiller.pl)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>