Childish Gambino zapowiada swój ostatni album!

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-06 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W trakcie swojego sobotniego występu na nowojorskim Governors Ball Childish Gambino zapowiedział nowy album, następcę świetnie przyjętego "Awaken, My Love". Są też jednak złe wieści - ma to być ostatni album Childisha...

W trakcie wykonywania kończącego show "Redbone" Donald Glover podziękował publice i dodał "Do zobaczenia na ostatniej płycie Gambino".

Czyżby postanowił on zakończył przygodę z muzyką i mocniej skupić się na aktorstwie? Za "Atlantę" otrzymał przecież dopiero co dwa Złote Globy a swoją przemową ogromnie przysłużył się Migos (Childish Gambino: "Migos to nowi The Beatles"), a dodatkowo pojawić ma się w spin-offie "Gwiezdnych Wojen" oraz wspólnie z bratem przygotować animowany serial o Deadpoolu.

A może to jedynie trik semantyczny i zakończy on występy pod pseudonimem a postawi 100% na działanie pod własnym nazwiskiem? Mamy nadzieję, że chodzi o opcję drugą.

Childish Gambino - Redbone

reklama
Komsi
Ciekawe jak będzie brzmiał ten album, bo na pewno będzie inny niz poprzedni. Wydaje się, że chodzi o tę drugą opcję, bo sam kiedyś mówił, że bedzie nagrywał pod swoim nazwiskiem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>