Danny Brown, Coely i inni dołączają do line upu splash!.zip w Monachium!

Przy przygotowaniach do 20. jubileuszu splasha! wpadliśmy na niesamowity pomysł: w ramach Festivals.zip splash! odbędzie się w wersji skompresowanej już 3. grudnia w Monachium, Kleine Olympiahalle. Do tej pory potwierdzeni zostali tak wspaniali artyści jak Schoolboy Q czy Futuristic. Dziś pora na dokładkę czterech znakomitych wykonawców.Danny Brown

Naprawdę trwało to bardzo długo zanim ukazał się nowy album Danny`ego Browna. Ok, musimy nadal cierpliwie czekać do 28. października, ale dobra wiadomość jest taka, że "Atrocity Exhibition" zostanie wydane. Nowy krążek mieszkańca Detroit brzmi jeszcze bardziej brytyjsko niż wydany w 2013 roku album "Old". Nie tylko nawiązanie do Joy Devision (tytuł), lecz również podpisanie umowy z Warp Records (label) oraz współpraca z Evianem Christem i Paul Whitem (producenci) udowadniają, że Brown obecnie najlepiej czuje się w wyspiarskiej stylistyce. Energetyczne rytmy grime`u i jego niepodrabialna barwa głosu - to kombo sprawdza się doskonale, udowadniają to single „When It Rain“ i „Pneunomia“.

Coely

Rocznik ’94 i z szansą na sukces: Coely równie dobrze śpiewa jak i rapuje, a trzy lata po dobrze przyjętej EPce „Raah the Soulful Yeah“ powraca ze świeżym materiałem. „Don’t Care“, najnowszy singiel Belgijki to niesamowity hit, który oczywiście zagra również na splash!.zip. I po dwóch występach w Ferropolis doskonale zdaje sobie sprawę, jak wspaniale bawi się publika splasha!

Ufo361

Jeżeli lokalni patrioci z Hamburga - 187 Strassenbande podśpiewują "Ich bin ein Berliner", a Haftbefehl zdradza wszystkim, że jest jego fanem - Ufo361 można spokojnie traktować już jako kolejną wielką postać na niemieckich ulicach. Agresywne trapowe beaty i jego sympatyczny luz pasuje praktycznie każdemu fanowi. Najpóźniej 30. września, kiedy ten mieszkaniec berlińskiej dzielnicy Kreuzberg wyda drugą część mixtape`u „Ich bin 2 Berliner“, wszyscy przekonają się, że Kotti tak naprawdę znajduje się w Atlancie.

Chefket

Chefket to najbardziej produktywny artysta w niemieckim rap światku. Hustlerka tego berlińczyka z wyboru trwa już ponad 10 lat - i zawsze była i będzie doceniana. Przede wszystkim na albumie "Nachtmensch" udało mu się wytłumaczyć jak według niego brzmi dobry hip-hop: rap i śpiew, perkusja 808 na soulowych samplach - Chefket łączy te światy jak opętany. Świetny przykład: jego do tej pory największy hit "Rap & Soul"(dostępny rówież remix z Xatarem, Max Herre i Joy Denalane). Kolejnym wspaniałym przykładem na jego zdolności muzyczne jest najnowsza epka Akustik.

splash!.ZIP
3. grudnia 2016
Kleine Olympiahalle
Monachium, Niemcy

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1137006523030846/
Website: http://www.festivals-zip.de
Facebook: http://www.facebook.com/festivalszip
Instagram: http://www.instagram.com/festivals,zip
Social Media Hashtag: #festivalszip

Line up na dzień 07.09.2016 (kolejność alfabetyczna):
Ce$ | Chefket | Coely | Danny Brown | Futuristic | Joey Purp | Juicy Gay and Friends | Liquit&Maniac | Roger Rekless | Schoolboy Q | Ufo361 | Y du V

Bilety w cenie 19,65 EUR dostępne tutaj:
http://www.tixforgigs.com/site/Pages/Shop/ShowEvent.aspx?ID=16849

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>