Zbigniew Stonoga nagrywa z Dudkiem P56! - video

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-09-07 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

W ostatnich miesiącach Zbigniew Stonoga za sprawą swojej słynnej przemowy stał się gwiazdą niezliczonych remiksów polskich i zagranicznych hitów. Tym razem jednak rzeczywiście wszedł do studia, razem z Dudkiem P56!

Biznesmen i polityk zainteresował się nagranym przez Dudka numerem "Ballada", opowiadającym o paleniu marihuany - i to zainteresował na tyle, że postanowił wspólnie z autorem kawałka stworzyć jego nową wersję!

"Dawaj ziomek zawijamy, przed psami, przed psami" - rymuje Stonoga. Co Wy na to?

 

PDR
Jestem dumny :)
krzywy323223
zaskoczonka pozytywna
K2
Ja pierdole. Ciary wstydu i zażenowania. Z czego cieszycie japy? Zauważcie, że ten film trafi też do osób spoza środowiska hip hopowego, utwierdzając ich w przekonaniu, że rap to muzyka dla idiotów i patologii.
Vanilla Ice
Popieram przedmówce.
colin
czemu idiotów i patologi? jakoś Fuck the Police jest klasykiem i nikt nie mówi ze patologia i idioci, zresztą w rapie chyba nawija się o tym co kogoś dotyczy, czy się kurna mylę?
Bankai
Bo rap to muzyka dla idiotów i patologii. Niewielki procent tylko nie. A sam numer props. Gość lepiej śpiewa od Krawczyka XD
K2
Kurwa typie, mów za siebie. Czyli "uliczny rap" dominuje w hip hopie? A znasz cokolwiek z jazzy rapu? Może wycieczki w soul, czy szeroko rozumiana elektroniczna alternatywa? Nic? Aaa, to pozostań idiotą i patusem.
GIT
Dudkowi nie przeszkadza, że Stonoga kilka razy współpracował z policją i są papiery jak donosił na swoich przyjaciół do prokuratury licząc na niższy wyrok? Zero ambicji Dudka w tym momencie, ale wiadomo... kasa się zgadza.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>