Dudek szykuje siódme solo: "To do tej pory mój najlepszy album"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-01 13:00 przez: Iron Media (komentarze: 4)

„To jak do tej pory mój najlepszy album” – mówi o swoim najnowszym wydawnictwie Dudek, który jako DDK P56 27 lutego wydaje solową płytę „Polski Rap”.

To prawdziwa gratka dla entuzjastów ulicznego rapu. Siódma solowa płyta DDK zatytułowana „Polski Rap” ukaże się 27 lutego nakładem Fonografiki. Krążek już można zamawiać w preorderze.

 – To jak do tej pory mój najlepszy album – mówi o płycie „Polski Rap” Dudek. – Perełeczka, każdy kawałek to serce, progres. Na krążku pojawi się aż 20 tracków, każdy spójny i w pełni doskonały. Gdyby choć jeden nie wyszedł, nie znalazłby się na tej płycie. To nie byłoby to samo – dodaje.

Uznany warszawski raper Dudek aktualnie związany jest z zespołem Miejski Sort, współtworzy również kolektyw Mixtape Pro Ekipa, na którym chciałby pokazać nieznanych utalentowanych MC, bo jak sam twierdzi na podwórkach jest więcej dobrego rapu, niż na scenie. Do 2013 roku związany był ze składem Razem Ponad Kilo (RPK). Muzyk ma na koncie sześć płyt solowych, jedną w składzie RPK oraz jedną w składzie Miejski Sort. Poza tym, może cieszyć się licznymi zaproszeniami na płyty i featami m.in. z takimi raperami i składami, jak: Hemp Gru, Peja, Non Koneksja, Firma, Dix37 czy Juras. Aktualnie nagrywa zwrotki m.in. dla takich artystów, jak: Bosski Roman, Drużyna Mistrzów, REST/DIX 37, CAS Elita, Raport Art., DMK czy PRG.

muzyk32432423
Szczerze, czy ktoś tego słucha i traktuje to poważnie ?
Fortin
A kogo interesuje ten unskill?
3xklanfan
Choćby mnie, mimo tego że nie słucham na codzień ulicznego rapu i nie jestem prawilniakiem to doceniam paru ulicznych graczy jak np AK47(ma swój styl), Nizioł czy ze względu na niektóre utwory również Kaliego oraz właśnie samego Dudka który wykonał mistrzowski ruch odbijając od fejka Bonusa rpk a po za tym jest całkiem solidnym momentami dobrym raperem który ma coś do powiedzenia więcej niż tylko o swagu, imprezach czy innego chujstwa które się najlepiej sprzedają. Bez spiny gimbusy i truskule to tylko moje zdanie :)
kacap
sie baranie lepiej nie wypowiadaj , jak doceniasz ak47 , kaliego i tego penera dudka to dyskfalifikujesz sie na samym starcie . bez spiny uliczny troglo-pizdo studenciaku

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>