Ty Dolla $ign naszym Artystą Tygodnia

wydarzenie
dodano: 2016-04-13 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Sposób, w jaki w ostatnich latach wbił się w mainstream Ty Dolla $ign musi robić wrażenie – od młodego narybku spod szyldu Taylor Gangu konsekwentnie podnosił się do poziomu jednego z najbardziej rozchwytywanych wokalistów w dzisiejszym mainstreamie. Na ten moment w Stanach rozrywany jest tak jak swego czasu Akon czy T-Pain, a jeśli utrzyma tempo to w ciągu 2-3 lat może wyrobić sobie podobną pozycję na światowej scenie." - pisałem niedawno w recenzji jego debiutanckiego krążka.

Teraz z okazji nadchodzącego wielkimi krokami koncertu w warszawskiej Proximie przybliżymy Wam postać Ty Dolla $igna dokładniej, zaczynając od pierwszych momentów jego długiej drogi na szczyt. Zaczynamy już jutro!

Tagi: 

reklama
znawca
Dlaczego na oficjalnym plakacie promującym europejską trasę koncertową TyDolla$ign nie ma zaznaczonego koncertu w Warszawie?
Ty$ Fan
Dolla $ign to prze ***j niesamowity. Gość zwyczajnie zjada utwory innym. Widać, że dopiero teraz po długim czasie wbił się na mainstreamowe szczeble. Trzeba zaznaczyć, że Ty$ już dużo dużo wcześniej udzielał się na rodzimej scenie :)
lean with fanta
Zajebiście poprawdziliście tydzień z Ty$, cały jeden news o numerze w którym on nawet nie nawija tylko buja się na klipie :) Wielkie propsy, czekam na więcej newsów o Gangu albanii, to wam wychodzi najlepiej!
Mateusz Natali

Newsy były 4, głównie o jego początkach, do tego na FB przypomnieliśmy wspólny materiał z Wizem, a całość zamknął mój DJ set na oficjalnym afterparty, w którym zagrałem m.in. numery Ty'a z Iamsu, Wizem czy Destructo. Wywiad natomiast zrobiliśmy 20-minutowy i na pewno w okolicach jego premiery coś jeszcze się pojawi B-)

lean with fanta
Specjalnie przejrzałem wszystkie newsy od początku "tygodnia z Ty$", poza numerem "Nobody" nie ma nic, no chyba że liczysz news o tym że można wygrać bilet na koncert i ten że Dolla Sign jara blanta w samochodzie a w tle leci Tede. Co tam że koleś wydał w chuj materiału o którym można by napisać plus właśnie wyszedł krótki dokument "Free TC"

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>