Sarius piątym Młodym Wilkiem Popkillera 4 (2015)!

wydarzenie
dodano: 2015-06-28 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 12)

Sarius ('92)osiedlowa zadziorność, charakter, wkurwienie na otaczającą rzeczywistość to momentalnie rzucające się w uszy cechy tego pochodzącego z Częstochowy, wciąż głodnego Młodego Wilka. Wielu dziś porównuje Mariusza z młodym Ostrym, czy też nazywa się go wręcz "Ostrym w wersji 2.0" – nie będzie to nie na miejscu, zważywszy na jego uliczną bezkompromisowość, charyzmę, silny, agresywny głos, nienaganną technikę oraz inteligentne teksty będące sugestywnym, mocnym zapisem z obserwacji rzeczywistości.

Klasę rapera potwierdza fakt, że jest on pełnoprawnym członkiem wytwórni Asfalt Records i w szybkim tempie zdążył zapisać już na jej koncie dwa bardzo dobre albumy na legalu (oraz jedną epkę). Ujarzmiający doskonałe, klasyczne produkcje od Eproma i O.S.T.R.’a, a ostatnio niezwykle zaskakujący na newschoolowym tle, szarżujący nabuzowanym, dynamicznym flow i atakujący precyzyjnymi punchlines częstochowski MC to pewniak na tę edycję Młodych Wilków i bez wahania mógłbym go określić już teraz raperem kompletnym. Zapytacie więc pewnie – po co on w Młodych Wilkach, skoro ma już tak przyzwoity legalny dorobek. Aha, i uważacie, że ten ledwo ponad ośmiotysięczny fanbase to wystarczające pokrycie jego potencjału? Serio?

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Maciej Pieczykolan

Grafika: Adam Jędrzejczyk

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA FB ORAZ CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA POPKILLERA, BY ŚLEDZIĆ WSZYSTKIE RUCHY WOKÓŁ MŁODYCH WILKÓW. EKSKLUZYWNE MATERIAŁY I PODPOWIEDZI DO ZNALEZIENIA SĄ NATOMIAST NA NASZYM INSTAGRAMIE.

ZiołoOG

Słuchając tego wywiadu miałem wrażenie, że mówi to Tau (dawniej Medium), nie tylko przez podobny głos, ale ogólnie dobieranie słów, czyżby piętno Asfaltu? ;-)

Rahim to ciota
zakuty rap dla zakutych łbów. Jeśli chodzi o psy z asfaltu to Green o wiele lepszy.
whut
psy?
KING TOMP
Komentarz został usunięty przez moderatora.
drzewoszewski
Co za zdziwko z tym fanbasem jak takich raperków to w cebulandii na pęczki. promo dobre a fanów brak. Rap też z siedzenia nie wyrywa
parapa
w końcu ktoś ze skillem
Brumpder
W końcu koleś co rozpierdala! Jaram się tak samo jak on na jego singiel z MW ! Piona Sarius
GlamChujos
Kupił mnie numerem na bicie Soulpete'a. Dobry wybór. Promujcie skurwiela!
PR
przecież już jest wypromowany to po co tutaj on jest ? w 2013 miał być huczu
aXo
Taco, Kartky, Neile i Świnia powinni być MW15
aXo
i jeszcze TrooM
w
taco mial byc, ale sie nie zgral terminami i zrezygnowal

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>