Vic Mensa feat. Kanye West "U Mad" - singiel

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-11 17:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 4)

Zapowiadany podczas koncertów utwór Vica Mensy "U Mad" z gościnnym udziałem Kanye Westa w końcu został opublikowany. Przy bicie pracowali razem Yeezy oraz Hudson Mohawke, którzy kolejny raz potwierdzili swoją jakość. "U Mad" jest kolejnym po "Wolves" utworem, który wyszedł w wyniku współpracy Vica z Ye i kolejnym, który zbiera bardzo wysokie oceny. Kooperację dwóch raperów z Chicago możecie przesłuchać w rozwinięciu.

 

reklama
Malia Obama
prawda jest taka, ze new nie pojawia sie tutaj dzieki Mensie, a tylko dzieki Westowi. swoja droga.. odnosze wrazenie, ze slabo tutaj sie promuje undergroundowy rap. tylko jakis syf mainstreamowy...redakcjo. dlaczego? zamiast promowac dobre rapsy.. wy promujecie.. gang albanii albo inne gowno.
mufasa
no nie wiem ziomek, vic mensa nagral w calej swojej karierze tylko jeden mixtape, a tutaj znalazlem 5 newsow o nim...
Marcin Natali

@Malia Obama - My jak najbardziej promujemy undergroundowy rap - polecam chociażby posprawdzać sobie posty moje, Maćka Wojszkuna, Tomka Przytuły czy Pawła Miedzielca - to, że posty o kozackich, a mniej znanych produkcjach mają o wiele mniej wyświetleń i budzą dużo mniejsze zainteresowanie niż jakikolwiek post o chociażby Gangu Albanii... to już nie nasza wina. Idealnie zresztą widać, co interesuje przeciętnego czytelnika jeśli spojrzymy na wyświetlenia wideowywiadów zagranicznych (często z uznanymi graczami ze Stanów a nawet legendami) i polskich. Ja za całą redakcję nie odpowiem, ale osobiście zawsze wrzucam dużo newsów o mało znanych artystach z podziemia Stanów, bo uważam że dobrą muzykę warto promować niezależnie od tego ile kto ma fanów na fb;) Szkoda tylko, że odzew na takie materiały jest na ogół niewielki... Pozdr!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>