Tede, Miuosh, PeeRZet czy Haju w remiksie u Dioxa - zdjęcia z planu klipu

"Oni tego chcą", czyli jeden z singli z ostatniego albumu Dioxa doczeka się mocno i nietypowo obsadzonego remixu. W klipie, do którego powstają właśnie zdjęcia pojawią się m.in. Tede, Miuosh, PeeRZet czy Haju... Ale to nie wszystko!

"DIOX HIFI - ONI TEGO CHCĄ Remix feat. Miuosh + Mosad + Małach + Vienio + PMM (Wężu, Głowa) + Haju + TEDE + PeeRZet - Produkcja SIR MICH" - napisał na swoim Instagramie Diox, dostaliśmy też trochę zdjęć z planu. Foty pochodzą z instagramów @dioxdioxide85, @sirmichwj i @cebulcebs.

"Dotknęła mnie największa fala hejtu poza Eldo i Tede, ale co cię nie zabije..." - nasz najnowszy wywiad z Dioxem, w którym mówił o fali hejtingu, nagrywaniu na trapowych bitach czy Hot16Challenge znajdziecie tutaj.

 

Galeria

Anonim
I prawidłowo. Diox nie jest wybitnym raperem, ale Hifi Banda to dobry zespół. Teraz mam wrażenie, nie ma słuchaczy są tylko hejterzy. Ciekawe, że Miuosh i Tede wystąpią w jednym kawałku... może to efekt tego, że moda na hejtowanie TDFa minęła i Miuosh zmienił o nim zdanie jak kilku innych raperów nagle.., a może po prostu się dogadali. Nie jestem fanem Miuosha, ale skoro zgodzili się razem nagrać to co ja mam do gadania.
why?
A co kawałek Dioxa ma do tego, że 40letni gimb i miuosh sie nie lubią ? kawałek to kawałek chuj w to. W sumie to troche beka bo jak tede będzie w jednym kawałku w miuoshem to zaprzeczy znowu sam sobie ale w sumie to on sie juz dawno pogubił więc co mnie to obchodzi. powodzenia. hifi banda jest ok
gdfgfdgdfg
Będzie Tede czyli bedzie ch**wo , Tede jest marnym raperem a do gościnnych zwrotek w ogóle się nie przykłada ( na płycie Bonsona zepsuł cały kawałek) .
Swwwec
przecież Tede nawet do swoich zwrotek się nie przykłada więc o czym my mówimy, zresztą nikt go nie słucha na poważnie, to bardziej taki komediant jak Grupa Operacyjna

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>