Młody M "Nie Gniewać Się Na Los" - teledysk

video
dodano: 2014-11-20 16:15 przez: Step Records (komentarze: 3)

Młody M - Nie Gniewać Się Na Los

"Nie Gniewać Się Na Los" to kolejny klip promujący album "Wiecznie Młody M". Za produkcję bitu odpowiedzialny jest SecretRank. Klip to dzieło ekipy M.L. Filmz. Premiera albumu "Wiecznie Młody M" 28 listopada.

Płyta "Wiecznie Młody M" to przede wszystkim świeże brzmienie. Styl Młodziaka ewoluował i stał się bardziej otwarty na nowe brzmienia. Raper cały czas prezentuje drapieżny styl, który nie stracił pazura w tekstach podczas eksperymentów z brzmieniem muzyki. Świadczyć o tym może świetne przyjęcie pierwszego singla promującego płytę, czyli utworu zrealizowanego wespół z jednym z najpopularniejszych producentów 2014 roku, Pawbeatsem pt. "Wiecznie Młodzi". Za względu na mocno osobisty klimat albumu raper nie zdecydował się na zaproszenie zbyt wielu gości. Na płycie, prócz gospodarza usłyszymy Justynę Kuśmierczyk, Tomka Wójcika, Inserta i Temka.

 

szopen
moze popkiller wypowie sie na temat tej świeżej produkji
Jaridadi
Nie mogę powiedzieć, że go nie lubię, bo czasem pasuje mi jego styl i ma kilka na prawde dobrych tracków. Ale kurcze no...gość jest maksymalnie wtórny i przesłuchanie jego płyty w całości to męczarnia

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>