Mielzky / patr00 "D.A.C.H." feat. Frank Nino, Rymek, Dj Lolo - teledysk

Mielzky / patr00 - D.A.C.H. feat. Frank Nino, Rymek, Dj Lolo

Szpadyzor Records ma ogromną przyjemność zaprezentować pierwszy singiel pt. "D.A.C.H" z nadchodzącego albumu duetu Mielzky / patr00. Gościnnie w utworze słyszymy Franka Nino i Rymka. Cuty wyszły z pod ręki Dj'a Lolo. Podziękowania dla Zatoki Sztuki za udostępnienie D.A.C.Hu.

Album Mielzky / patr00 jest płytą która światło dzienne ujrzeć miała na przełomie 2007 i 2008 roku, ostatecznie jednak materiał nigdy nie został udostępniony słuchaczom. Po latach duet zdecydował się ponownie podjąć się realizacji wcześniej obiecanej płyty. Patr00 znany przede wszystkim z składu Ortega Cartel, Mielzky z działalności solowej, wspólnie zasilali szeregi składu Lavoholics. Płyta duetu ukaże się pod koniec 2014 roku nakładem Szpadyzor Records.

Tagi: 

wloo
przecież to jest kurwa sztos!!!
player91
sztos? nudne, wtórne, nijakie. Stanie cały czas w tym samym miejscu.
kacap
13 letni koneser i znawca muzyki ...... hahahahahahaha wypierdalaj gimbusie do lidla po wyprawke szkolna bo ci wykupia zeszyty
jałokim
podbijam wloo. A player91 posłuchaj Zbuku i Sulima, a na deser B.R.O bo oni wyprzedzają rzeczywistość, przyszłość i chuj wie co jeszcze.
Czyżowski
Kawałek bardzo przyjemny, warto posłuchać! Ten refren też bardzo wpada w ucho. Pozdrawiam
Kiutip
kurwa ale kosmos! mielzky dawno takiego wrazenia na mnie nie zrobil i na deser rymek jeszcze! pieknie !
player91
@jałokim w Polsce jedyny raper, który jest mocno przed innymi to Mes. To jest nie do zakwestionowania, bo skillami nie ma nikogo kto by mógł stać blisko niego. A jaki można zrobić proges, to pokazał ostatnio np. Vixen, który wydał naprawdę bardzo dobrą płytę, a wcześniejsze jego dokonania były bardzo przeciętne. Mielzky cały czas w jednym miejscu, ta sama nawijka od lat, oklepane teksty, nie wiem czym tu się jarać. Ot kolejny numer jakich pełno.
podwarszawiak
gruby zawsze na propsie
kuchar
Mielon jest edyny w swoim rodzaju, strasznie drażni gimby bo nie kumają o co biega ,np ,,na dahu 17'' ,,ohh'' i młodzi loco nie wiedzą o co biega.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>