Dope D.O.D. zagrają w Poznaniu

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-05-10 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Miejsce: 

Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39, Poznań

Data: 

2014-05-16 20:00

Agencja Go Ahead informuje, że 16 maja w poznańskim Eskulapie wystąpi grupa Dope D.O.D.! Będący świeżo po premierze nowego albumu Holendrzy będą mieli okazję potwierdzić, że ich koncerty to porcja potężnej energii.

Trójka MC (Skits Vicious, Dopey Rotten, Jay Reaper) w 2012 roku zagrała ponad 115 koncertów w 12 krajach, nie zwalniając również w kolejnym roku. Muzycy występowali na scenach festiwali europejskich (Dour, Lowlands, Hip Hop Kemp, The Great Escape, Sziget) i amerykańskich (SXSW, CMJ).

„Da Roach”, czyli drugi album składu Dope D.O.D., swoją premierę miał 19 kwietnia 2013, a na albumie gościnnie wystąpili m.in. Redman, Kool Keith czy Onyx, a od strony produkcyjnej pojawili się ChuBeats, Maztek, Bong Ra i Nightwatch z grupy Noisia. To właśnie w ramach promocji tej płyty Dope D.O.D. odwiedzili Polskę po raz pierwszy.

Niespełna miesiąc temu, bo 14 kwietnia, premierę miał trzeci album zespołu "Master Xploder", który dostępny jest w sieci salonów Empik oraz dobrych sklepach muzycznych.

Bilety na koncert Dope D.O.D. kupić można za pośrednictwem stron www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Data: 2014-05-16 (piątek)
Miasto: Poznań
Miejsce: Eskulap
Adres: ul. Przybyszewskiego 39
Godziny: wejście: 20:00, początek: 20:30
Cena biletów: 39 zł / 45 zł

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>