Chance The Rapper "rookie roku" wg The Source

dodano: 2014-01-02 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wyłapywanie nowych twarzy to jeden z tych elementów działalności amerykańskich magazynów rapowych, które przytacza się najczęściej. Rubryka "Unsigned Hype" w "The Source", prezentująca najlepszych MC bez kontraktu jest już wręcz kultowa, coroczny wybór XXL Freshmen skupia masę uwagi i dyskusji a od czterech lat Source wybiera również "rookie of the year". W tym roku został nim chicagowski MC Chance The Rapper, o którym już kilkukrotnie Wam pisaliśmy, m.in. wspominając jako jednego z wielkich nieobecnych Freshmenów 2013. Wydaje się, że teraz powinien być już pewniakiem do edycji 2014.

Tutaj znajdziecie jego profil, tutaj natomiast ogólny tekst o nowej fali talentów z Chicago.

"Człowiekiem roku" Source'a został natomiast Macklemore, czemu zresztą nie ma się co dziwić.

t00d
Jest się czemu dziwić, bo człowiekiem roku zostać powinien Kendrick lub Drake.
HAHAHAHHAHA
Człowieku, weź sie naucz czytać najpierw zanim coś napiszesz. Jeśli kendrick albo drake jest dla Ciebie rookie to chyba przespałeś ostatnie 3 lata w zamrażalniku pozdrawiam
r44
Chyba jednak Ty naucz się czytać. Gdzie jest napisane, że człowiekiem roku musi być debiutant?
Kadel,
props za zamrażalnik hahahahaha słownik dla Was -> ROOKIE meaning - żółtodziób; nowicjusz; początkujący
Gremlin
I prawidłowo, zarówno wybór Chance The Rapper jak i Macklemora. Oprócz tego że obaj tworzą genialne utwory to chciałbym przypomnieć o ich równie świetnych koncertach w naszym kraju. Zarówno Mack jak i Chance the rapper zagrali 24 września na torwarze. Jeżeli chodzi o koncert Macklemora i Rayana był to najlepszy koncert w moim życiu.
czzcz
to nie człowiek roku, tylko 'rookie' roku
Anonim
ej wy naprawdę jesteście jacyś przyglupi r44 potrafisz k*rwa czytać chłopaku??? ROOKIE ROOKU K*URWA CZAISZ?!?!?!!? On wygrał w kategorii ROOKIE ROKU a nie człowiek roku skąd ty to do ch*uja wziąłeś cymbale!!?
Mateusz Natali

W kategorii rookie roku wygrał Chance The Rapper, w kategorii człowiek roku wygrał Macklemore, jest to napisane w newsie i na okładce :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>