Video Dnia: Slums Attack "Evergreen"

video dnia
dodano: 2013-10-20 21:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Slums Attack "Evergreen"

Dlaczego: "Szalony 93-ci, czas leci a my jak małe dzieci..." nawijał ponad dekadę temu Peja. 20 lat temu rap w Polsce jeszcze raczkował a w Poznaniu założono właśnie skład z obcojęzyczną nazwą, który dziś jest już znaną od Tatr po Bałtyk ikoną gatunku w naszym kraju. 20-lecie Slums Attack odbędzie się już 26 października w poznańskiej Arenie a specjalny album "20/20 Evergreen" promowany jest premierowym numerem fundującym przelot przez całą twórczość duetu. Czekajcie również na nasz wywiad przeprowadzony z Peją z okazji jubileuszu - tradycyjnie wyszło obszernie i ciekawie.

ktoś
Liczyłem na petardę jak "Piętnastak" :c
ktoś
Liczyłem na petardę jak "Piętnastak" :c
peace
fajny motyw z tymi ubraniami
KIIIINU
Te bity z tych starszych płyty to dla mnie magia, nie wiem czy te bity są tak zajebiste czy po prostu kojarzą mi się ze moją młodością, propsy Slums Attack za tyle lat dobrego rapu w Polsce!
HEJT
Kto hejtuje ten chyba ma uszy zatkane kutasem,albo ma 11 lat :) Każdy kto sie wychował na tym rapie,ma ciary na plecach.
kuchar
Ja stałem pod scena jak Peja przyjechał z pierwszą płytą ,,Na legalu'' teraz mam ciary jak słysze te bity.20 lat gimbusy was jeszcze w planach nie było wtedy.
JAMJESTTY
NOOO I BOOOMBA :!!!!!!!!!!!!!!
big fan
dla mnie bomba Szacun
Kobe
"Czekajcie również na nasz wywiad przeprowadzony z Peją z okazji jubileuszu - tradycyjnie wyszło obszernie i ciekawie." Panie Natali. Kiedy można się spodziewać publikacji tego wywiadu? Pozdrawiam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>