Radek Miszczak "Hip Hop Kemp to parę dni w innym świecie" - rozmowa na zakończenie Hip Hop Kempu 2012 (Z Archiwum Popkillera #5)

Radek Miszczak - główny polski promotor festiwalu Hip Hop Kemp, razem z Agencją Joytown odpowiadający za to, że hradeckie święto rapu rokrocznie odwiedza więcej Polaków. Od wielu lat dbający o organizację, promocję oraz o to, by slogan "Festiwal z atmosferą" nie był tylko pustym hasłem. Z Radkiem spotkaliśmy się na kempowej trawie, tuż po ostatniej nocy ubiegłorocznego festiwalu, około godziny 11-12, gdy wszyscy pakowali już swoje namioty i wracali do Polski.

Na gorąco i... powiedzmy, że świeżo postanowiliśmy podsumować wszystkie wydarzenia czterech dni Kempu 2012 a materiał przykurzony w naszym archiwum prezentujemy wam celowo właśnie teraz - w momencie gdy wszyscy pakujemy się już na tegoroczny Kemp, gdzie na scenie m.in. Big Daddy Kane, Kendrick Lamar, De La Soul czy R.A. The Rugged Man. Wywiad ten ma również jedną innowację - jako że Radek zawsze działa a nie mówi i stoi raczej z boku, to postanowiliśmy oddać mu 100% głosu na filmie, a zadane pytania wyjątkowo zamieścić na planszach.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia: Robert Trepson

Montaż: Jacek Kowalczyk 

Radek Miszczak wywiad poprawiony

enter
nikt nie komentuje na tej umieralni, skończcie z tą stroną bo chyba tylko taki idiota jak ja czyta te wypociny. ratujcie siebi i mnie ps glamrap rządzi
Mateusz Natali

Samemu nie chciałoby mi się nic komentować w taką pogodę :)

as
ale ten gość ma twarz jak kapiszon :O

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>