Jay-Z "DP3" - niepublikowany utwór

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-07-11 13:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 9)

Parę dni temu światło dzienne ujrzała nowa płyta Jiggi, pt. "Magna Carta... Holy Grail". Opinie na jej temat są podzielone. Faktem jest jednak to, że Jay przypomniał o sobie. Doprowadziło to do tego, że przez 7 godzin, rozmawiał ze swoimi fanami przez Twittera. Nagle jeden z fanów zapytał o trzecią część szlagieru Hovy, "Dead Presidents"...

Jak to się stało, że takie zapytanie padło? Ano, dawno, dawno temu, DJ Green Lantern wypuścił w świat snippet tego kawałka. Miał on się pierwotnie pojawić się na bardzo dobrze przyjętym "American Gangster". Tak jednak się nie stało.

Jay nie do końca wiedział, kto jest w posiadaniu tego kawałka, więc za pośrednictwem Twittera, porozumiał się z Just Blazem i Young Guru, dając im znać, że mają jego błogosławieństwo i mogą pokazać to dzieło. Just Blaze wyjaśnił, że numer od dawna jest w internecie i jest jedyną dostępną wersją. Jeśli nie mieliście okazji poznać, to zapraszam do sprawdzenia.

Sermobn
Nawet nie odsłuchałem tego kawałka, przestałem go słuchać po Watch The Throne, gdzie całkowicie odwrócił się od wartości chrześcijańskich, masoneria całkowicie zniszczyła mu umysł, no ale wiadomo, jacy są masoni w Stanach - kto pachnie pieniądzem to od razu pojawiają się przy nim, obrzydza także mnie ten narcyz Kanye West - temu to w ogóle popierdoliło się pod kopułą, jego ostatni album Yeezus? Masonerii tylko w to graj, promocja symboli masońskich, wyszydzanie wartości chrześcijańskich, robienie papki z mózgu, masoni zobaczyli jakim potężnym narzędziem jest muzyka rap i od dobrych kilku lat starają się mieć ją pod kontrolą, w takim teraz kierunku kroczy amerykański mainstream, smutne to wszystko tym bardziej, że wmawiają ludziom, że to jest zajebiste i niegroźne, ilu już durni np. w Polsce kręci teledyski na modłę masońską? Tj. Kilp do Nigga In Paris czy Born This Way Lady Gagi, ilu to durni pozuje do zdjęć pokazując symbol wszechwiedzącego oka?
Anonim
Właśnie na takich idiotach się zarabia i promuje tym sposobem, na prawdę myślisz, że wszystko jest tak proste i sprowadza się do tej z dupy teorii?. Proponuje ciepły kocyk, gorące kakao i wieczór z Watch The Throne zamiast codziennych sesji z Radiem Maryja. Jak można łapać się na takie prowokacje i nie rozumieć jak wiele czynników wpływa na ogólną sytuacje na świecie nie sprowadzając ich do Masonów, Żydów i innych, dziwie się, że nie boisz się przeglądać internetu czy oglądać telewizji, gdzie nie spojrzysz wszędzie illuminaci.
Andrzej
Gościu u góry - props. Ja też uważam, że Yeezus to silny kandydat na płytę roku.
Medium
Jesteś zjebany Andrzej
Andrzej
Nawet nie wiesz jak cieszy mnie ta opinia ;)
kurtis
track zajebisty
Zzajawkowicz
Ten kawałek > MCHG.
PSK
Mam to już kilka lat na kompie bez kitu. Musiał jakiś wyciek być czy coś
pacyent
na chuj pierdolić czy jest masonem czy nie? czy chrześcijaninem czy ateistą? jebać to zajebiste rapsy robi, watch the throne kozak, a MCHG to rozpierdol, słucham na ripicie od premiery, pozdro dla normalnych ludzi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>